Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Oferowane na rynku pasty do zębów

Istnieje wiele rodzajów past do zębów, które można stosować według wymagań i wskazań danej osoby, dlatego też spotkać można wśród nich coraz to więcej nowości, a nawet produkty, o których przeciętny człowiek nawet nie słyszał, choć są dostępne na rynku od kilku lat.
Jedno jest jednak pewne – wszystkie pasty zostały opracowane przez najlepszych dentystów i specjalistów, którzy tworzą je na bazie własnej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia.


Sposoby na wiosenne przesilenie
Author: Janpol
Source: Janpol


Jednymi z tego typu produktów są pasty bez fluoru, w szczególności polecane dla dzieci będące poniżej trzeciego roku życia, osób niepełnosprawnych, u których może wystąpić ryzyko połknięcia i u kobiet spodziewających się dziecka, gdyż fluor niekorzystnie wpływa na organizm oraz płód. Tenże składnik często nazywany jest cichym wrogiem człowieka, gdyż jego nadmierne spożycie m.in. za sprawą połknięcia podczas mycia zębów może zaistnieć ryzyko wystąpienia niedoczynności tarczycy lub fluorozy. Pasty bez fluoru są w pełni bezpieczne, a także posiadają takie same właściwości, jak pasty posiadające tenże składnik. Wśród past bez fluoru znaleźć można produkty wybielających, bądź też przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Dodatkowo brak fluoru chroni szkliwo zębów, a także zapewnia świeży oddech oraz oczyszczenie nazębnej płytki.


klawiatura
Author: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Source: www.spolecznieodpowiedzialni.pl


Oferowana jest także pasta ortodontyczna, którą poleca się w szczególności osobom leczącym się w tymże kierunku, bądź posiadającym aparaty.
Z ich pomocą istnieje możliwość dotarcia do najgłębszych i najtrudniejszych miejsc jamy ustnej.

Nie można dopuścić do tego, abyś nie przeczytał wszelkich wiadomości na wybrany temat. Namawiamy zatem do następnego wątku. W nim oczekuje na Ciebie ciekawostka.

Ponadto sam aparat ortodontyczny nie niszczy się. Tego typu pasty tworzone są na bazie naturalnych i przetestowanych składników.