Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Kosmetyki naturalne są życzliwe każdej cerze

Coraz to więcej ludzi kupuje w miejsce tradycyjnych produktów kosmetycznych, naturalne.


Polskie kosmetyki naturalne są dużo zdrowsze dla każdej skóry, bowiem w odróżnieniu od kosmetyków konwencjonalnych mieszczą mniej substancji alergizujących i są odpowiedniej tolerowane przez skórę.


Działalność kosmetyków naturalnych koncentruje się na przywróceniu balansu w cerze i wsparciu jej rzeczywistych funkcji, oraz regeneracji.

Mamy ochotę Cię namówić do przejrzenia naszego kolejnego wątku. Po prostu naciśnij hiperłącze (https://www.dentystakaniak.pl/o-praktyce/) i oglądaj bez limitu to, co rzetelne.

Jakość składników kosmetyków naturalnych jest wyższa. Kosmetyki naturalne zawierają mniej surowców chemicznych, o nierzadko złym wpływie na skórę, jakie zdołają podrażniań naturalną barierę osłonową cery, powodować wysypki, zaczerwienienia, swędzenie, czy pieczenie. Kosmetyki naturalne są przychylne skórze ze względu na zastosowanie łagodnych i prawdziwych substancji myjących, emulgatorów, zapachów. Naturalnie mogą podrażniać, bowiem nieraz mieszczą w składzie bardzo dużo różnych ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych, które mogą mieć działanie alergizujące. Jeśli jednak wiemy, których czynników skóra nie toleruje, w prosty sposób jest możliwość je odrzucić, gdyż kosmetyki naturalne posiadają proste i czytelne składy. Jeśli wykorzystuje się zapachy, to są zwykle łagodne olejki eteryczne.
Kwas Hialuronowy
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com


kobieta
Author: mariadelajuana
Source: http://www.flickr.com


Opakowania produktów naturalnych są wytwarzane z surowców wtórnych i nadają się do recyklingu.


Składniki, z jakich powstają kosmetyki są uzyskiwane w sposób przyjazny dla środowiska, w naturalnych warunkach ich wzrostu, bez zbędnej ingerencji człowieka i maszyn. Na specjalistycznych uprawach roślin, jakie stosuje się do produkcji kosmetyków nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin.