Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Dbaj o swoje ciało o każdej porze roku

Bywają elementy ciała, o które dbamy częściej, gdyż są widoczne o każdej porze roku. Są wszakże takie, które nierzadko skrywamy. To wszakże nie znaczy, że mielibyśmy przestać się o nie troszczyć.


Tym elementem mogą być rzecz jasna stopy.
Blogerki pokochały biżuterię diva
Author: Monika Dąbrowska
Source: Monika Dąbrowska


Trzeba troszczyć się o nie nie tylko w lecie, kiedy pokazujemy je światu, gdyż nakładamy sandały. Pielęgnacja stóp jest łatwa, wymaga minimum wiedzy. Być może nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż na stopach mieści się sporo gruczołów potowych. Trzeba więc troszczyć się o higienę oraz każdego dnia zmieniać skarpetki czy rajstopy. To oczywiste, ale nadal sporo kobiet o tym zapomina. Każdego dnia trzeba również myć stopy. Dzięki takiej pielęgnacji zapomnimy o odparzeniach albo grzybicy. Tylko w przyjaznej florze mogłyby się rozmnażać grzyby. Jeżeli idzie o buty, wybierajmy te płaskie, wygodne z szerokimi podeszwami.

Masz zamiar pogłębić swoją wiedzę z tego działu? Chcemy Cię wesprzeć. Musisz wejść na następną stronę i tam dowiedz się więcej ostrzenie cążek w warszawie wiadomości.

Doskonale byłoby, gdyby miały miękką wyściółkę. Niewłaściwe buty doprowadzą do deformacji stóp.


konsument
Author: Glitter
Source: Glitter


Jeśli tę elementarną pielęgnację mamy już za sobą, zatroszczmy się o udoskonalenie image/u naszych stóp. Sklep z kosmetykami oczywiście dobrymi oraz naturalnymi dostarczy nam niesamowitej inspiracji. Jeżeli na przykład pękają nam pięty, dobrze jest na sen posmarować stopy solidną warstwą Kremu i nałożyć na to skarpety. Jeżeli ów uciążliwy kłopot nas nie dotyczy smarujmy stopy kremem nawilżającym profilaktycznie. Warto również przetrzeć pięty tarką, by usuwać naskórek i zrogowacenia. domowe sposoby to wszakże nie wszystko.
Raz na miesiąc udajmy się do kosmetyczki, by zafundować stopom kojący okład parafinowy. Dobrze jest używać w domu zmiękczającej soli, peelingu i pozostałych specyfików. Ładne stopy to wygoda nie tylko latem ale także jesienią.