Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Pomoc psychologiczna w trudnych etapach naszego życia

Psycholog to specjalista, jakiego praca przez większość z nas jest stale niedoceniana. Bagatelizujemy wszelkie terapie uważając, iż wygadać to się możemy w obecności przyjaciół, nie musimy komuś zapłacić za to, aby nas słuchał.
polski psycholog dublin


Jednak prawda jest zupełnie inna niż nam się wydaje.


Zakupy w markecie
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com


preparaty
Author: Platforma Obywatelska RP
Source: http://www.flickr.com


Banałem byłoby stwierdzenie, że człowiek to jednostka jaka składa się z ciała oraz duszy - każdy doskonale o tym wie. Ta prawda jest znana człowiekowi od tysięcy lat. Kiedy nasze ciało niedomaga, wybieramy się do lekarzy. W zależności od problemu decydujemy się na wizytę u specjalisty albo lekarza ogólnego. Gdy zostaniemy odpowiednio zdiagnozowani, wybieramy się do apteki, by zakupić potrzebne leki. Potem je przyjmujemy, a problemy związane z naszą chorobą mijają. To jest kompletnie normalna sytuacja, każdy z nas tak robi, nikt nie ma z tym jakiegoś problemu. Leczenie ciała nie powoduje żadnych nieprzyjemnych sytuacji, jednakże jeśli chodzi o tę drugą sferę, jest znacznie gorzej, sprawa robi się skomplikowana. Dlaczego tak jest? Otóż wizyta u psychologa większości z nas kojarzy się z ogromnymi zaburzeniami - przecież tam chodzą wyłącznie wariaci. Nie wiemy, jak bardzo spotkanie z psychologiem może nam pomagać w codziennym życiu, w przyziemnych sprawach, w naprawianiu relacji z bliskimi, z samym sobą. Takie wsparcie może naprawdę wiele zmienić w naszym życiu.


O ile pomoc psychologiczna w kraju, pomimo stosunkowo niedużego zainteresowania ma się dość dobrze, o tyle wyszukanie takiego specjalisty za granicą (a przecież setki z nas opuszczają kraj) jest nieco trudniejsze. Na szczęście istnieją miejsca, gdzie da się znaleźć profesjonalne wsparcie.
Jeśli rozchodzi się o fachowca, którym jest polski psycholog (https://pracowniasolutio.pl/) Dublin oferuje usługi rozlicznych poradni.

Jeżeli chcesz zdobyć dodatkowe informacje na prezentowane zagadnienie, to pomocne w tym będą praktyczne materiały, które odnajdziesz tutaj. Sprawdź to!

Na pewno dlatego, iż mieszkają tam dziesiątki tysięcy naszych rodaków, a tata pomoc jest niezbędna.