Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Zrozumieć siebie czyli po co mi warsztaty psychologiczne?

Przeważnie pojawia się z zaskoczenia. Bagatelizujemy jej zapowiedź, zagryzając smutek tabliczką czekolady. Mimo to, poczucie beznadziei oraz smutek przeszkadzają w cieszeniu się życiem. W końcu nie mamy sił by wstać z łóżka nawet w najpiękniejszy poranek.
warsztaty psychologiczne
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Depresja jest istotnym problemem, który objawia się przede wszystkim głębokim i trwałym obniżeniem samopoczucia. Innymi niecodziennymi przejawami choroby są: lęk, drażliwość, żal.

Przy zdiagnozowaniu depresji powinniśmy poszukać pomocy lekarza psychoterapeuty, który na podstawie wywiadu oraz badania zadecyduje czy niezbędna jest konsultacja psychiatryczna. Psychoterapeuta pomoże zaakceptować chorobę i nauczyć jak sobie z nią radzić, szczególnie osobom przyzwyczajonym do aktywnego trybu życia. Warto także wziąć udział w warsztatach psychologicznych. Na czym one polegają? Dla kogo są organizowane?
Warsztaty psychologiczne to jeden z kroków dokonywania zmian w swoim życiu. „Jeden”, ponieważ z pewnością samo uczestnictwo w warsztatach nie odmieni życia o 180 stopni.

W tym artykule znajdziesz interesujące informacje, lecz odszukaj także pozostałe artykuły na przedstawiany temat. Zapewne będą interesujące.warsztaty psychologiczne
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Jest to spotkanie grupy osób z psychologiem, który przekazuje wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim stara się zaangażować uczestników we wspólne dyskusje, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę, nabyć nowe umiejętności. Warsztaty psychologiczne kierowane są do wszystkich tych, którzy pragną odkryć swoje mocne strony, rozwinąć przysłowiowe skrzydła. Zapisując się na nie, uzyskamy nową wiedzę, uświadomimy sobie swoje możliwości, motywy działań, znajdziemy drogę własnego rozwoju, dowiemy się w jaki sposób nawiązywać i dbać o odpowiednie relacje z otoczeniem.


Rozpowszechniony jest stereotyp, że do psychologa czy psychiatry chodzą tylko osoby posiadające problemy natury psychicznej.

Jeżeli bez zadowalających rezultatów poszukujesz równie ekscytującego serwisu, to zalecamy ten portal - zobaczysz, on także jest bogaty w tego typu treści.

Nie zawsze. Wielokrotnie w warsztatach psychologicznych biorą udział osoby, które dobrze funkcjonują, jednak dążą do osobistego rozwoju i wzbogacenia już nabytych umiejętności (witryna internetowa WORKMED Sp. z o.o. ). Potrzebują jedynie inspiracji do tego, by zacząć żyć w pełni.