Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Stan zębów jako czynnik rozsądzających o wyglądzie i zdrowiu

Stan uzębienia jest jednym z znaczących czynników decydujących o wyglądzie, także o zdrowiu całego systemu. Żeby uśmiech był ładny, z wyjątkiem regularnego dbania o higienę uzębienia i jamy ustnej, przynajmniej dwa razy w roku warto odwiedzić dentystę.


kosmetyków
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com


Stomatologia zachowawcza zajmuje się profilaktyką próchnicy uzębienia, oraz leczeniem braków zdecydowanie warto zajrzeć tutaj.

Koniecznie zobacz na stronie podobne wpisy. Tam też znajdziesz coś emocjonującego, ponieważ proponuje ona podobną problematykę.

Zasadnicze czynności w ramach stomatologii zachowawczej są połączone z oczyszczeniem zębów, również zapełnieniem ubytku plombą. Jednym z częstszych powodów wizyt w gabinecie dentystycznym jest wybielanie zębów.
Mężczyzna
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com


Jest wiele metod na wybielanie zębów, jednakże coraz bardziej powszechne staje się zastosowanie laserów, również lamp hybrydowych wydzielających zimne niebieskie światło w połączeniu z żelami wybielającymi. Światło to jest w pełni bezpieczne dla pacjenta i w dużej mierze przyspiesza utlenienie czynnej żelu wybielającego, umożliwiając osiągnięcie maksymalnego rezultatu w krótkim okresie warto przeczytać tutaj. Należy jednak pamiętać, że wszelkie wypełnienia, licówki i korony nie zmienią własnej barwy po wybielaniu, należy więc je zamienić. Ażeby dodatkowo powiększyć efektywność wybielania lampą, przed zabiegiem wskazane jest usunąć kamień nazębny i wyczyścić zęby w celu pozbycia się zgromadzonego kamienia i osadu na zębach.


Wybielanie uzębienia lampą trwa około godziny i nie jest potrzebne zastosowanie żadnego typu znieczulenia.


Przed zabiegiem wybielania zębów lampą, dziąsła i usta osłania się i zabezpiecza przed wpływem lampy. Skrupulatne wybielenie jest możliwe tylko przez profesjonalnego lekarza dentystę.