Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Stan zębów jako czynnik rozsądzających o wyglądzie i zdrowiu

Stan uzębienia jest jednym z znaczących czynników decydujących o wyglądzie, także o zdrowiu całego systemu. Żeby uśmiech był ładny, z wyjątkiem regularnego dbania o higienę uzębienia i jamy ustnej, przynajmniej dwa razy w roku warto odwiedzić dentystę.


kosmetyków
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com


Stomatologia zachowawcza zajmuje się profilaktyką próchnicy uzębienia, oraz leczeniem braków zdecydowanie warto zajrzeć tutaj. Zasadnicze czynności w ramach stomatologii zachowawczej są połączone z oczyszczeniem zębów, również zapełnieniem ubytku plombą. Jednym z częstszych powodów wizyt w gabinecie dentystycznym jest wybielanie (tanio wybielanie zębów kraków - www.implantis.com.pl/wybielanie-zebow/) zębów.


Mężczyzna
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com


Jest wiele metod na wybielanie zębów, jednakże coraz bardziej powszechne staje się zastosowanie laserów, również lamp hybrydowych wydzielających zimne niebieskie światło w połączeniu z żelami wybielającymi. Światło to jest w pełni bezpieczne dla pacjenta i w dużej mierze przyspiesza utlenienie czynnej żelu wybielającego, umożliwiając osiągnięcie maksymalnego rezultatu w krótkim okresie warto przeczytać tutaj. Należy jednak pamiętać, że wszelkie wypełnienia, licówki i korony nie zmienią własnej barwy po wybielaniu, należy więc je zamienić. Ażeby dodatkowo powiększyć efektywność wybielania lampą, przed zabiegiem wskazane jest usunąć kamień nazębny i wyczyścić zęby w celu pozbycia się zgromadzonego kamienia i osadu na zębach.
Wybielanie uzębienia lampą trwa około godziny i nie jest potrzebne zastosowanie żadnego typu znieczulenia.


Przed zabiegiem wybielania zębów lampą, dziąsła i usta osłania się i zabezpiecza przed wpływem lampy. Skrupulatne wybielenie jest możliwe tylko przez profesjonalnego lekarza dentystę.