Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Żyjemy w latach, kiedy wszyscy się śpieszą oraz każdego dnia muszą zmierzyć się z wieloma irytującymi momentami

Przyszło nam żyć w XXI stuleciu - czasie dużego przyspieszenia, digitalizacji, ale też dużego stresu i wiecznej gonitwy.
sól do kąpieli


Cienie do powiek
Source: tigerandbear.pl


Jeżeli mamy trudną pacę i często boli nas wszystko, to warto pomyśleć jak walczyć z przyczynami przemęczenia.


Rewelacyjnym rozwiązaniem jest sól do kąpieli. Jest to temat rzeka, ponieważ mamy wiele rodzajów soli i dużo jej zastosowań. Sól może pochodzić z różnych kontynentów. Najbardziej znane są te z Morza Martwego i z Morza Bali. Również cząsteczki soli bywają różnej wielkości. Prywatne SPA (novaGroup - lampy brązujące) musimy organizować sobie przynajmniej raz w tygodniu w zaciszu swojej łazienki. Trzeba zaklepać sobie przynajmniej godzinkę w wannie i być pewnym, że żaden z domowników w tym czasie nie będzie nam przeszkadzał. Możemy przynieść świece, wyłączyć światło i włączyć ciszą muzykę. Wszystko, aby odzyskać harmonię oraz równowagę.


sprzęty
Author: shutterstock
Source: shutterstock


Sól do kąpieli idealnie sprawdzi się jako peeling naszego ciała. Likwidujemy wówczas martwy naskórek oraz dajemy szansę skórze na oddychanie. Do peelingu należy wybrać większe jej drobinki. Jeżeli dodamy do kąpieli olejki pielęgnacyjne, to relaks będzie już całkowity. Ponadto, sól do kąpieli pomaga w pozbyciu się wysypki lub wypryski. Nasza skóra odzyskuje utraconą warstwę ochronną. Już po kilku tygodniach regularnego używania zauważymy dużą różnicę.
Nasza skóra będzie nam wdzięczna za troskę, a odstresowany mózg da nam się spokojnie wyspać i nie będziemy się już tyle denerwować. Toteż korzyści będą szersze niż tylko delikatna oraz promienna skóra.