Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Włosy - pielęgnacja

Na to, w jaki sposób prezentują się włosy oraz czy są zdrowe ma wpływ nie tylko dieta oraz stan zdrowia, ale również należyta pielęgnacja.


Jak o nie troszczyć się na co dzień, by były ładne jak też zdrowe? Poznaj podstawowe, uniwersalne reguły pielęgnacji włosów.
sprawdź stronę www
Author: Sharon Wesilds
Source: http://www.flickr.com


biżuteria
Author: Kate&Kate
Source: Kate&Kate


kosmetyki wyszczuplające
Author: Igor Stawiarski
Source: http://www.flickr.com


Są Panie, które muszą myć włosy każdego dnia, jak też takie, jakie mogą to czynić raz na kilka dni. W obydwu wypadkach jest to postępowanie prawidłowe, albowiem włosy trzeba myć wówczas, gdy tego wymagają, wyglądają na nieświeże, bądź skóra głowy jest przetłuszczona. Do mycia używamy szamponu odpowiedniego do skóry głowy (błędem jest dopasowywanie go do rodzaju włosów). Szampon ma przede wszystkim wyczyścić skórę, zmyć resztki środków do stylizacji, zaś w razie jakiegoś ambarasu (np. łupieżu) pomóc pozbyć się go.

Przeczytaj to, co jest opublikowane . Dotyczy on pokrewnej problematyki co ta przedstawiona w tym artykule, zatem na pewno bardzo Cię zaintryguje.

Ważna będzie właściwa technika mycia . Szamponem staramy się myć jedynie skórę głowy. Starczy opuszkami palców z szamponem nieco ją masować.

Sprawdź szczegóły w linku, odnajdziesz tam jeszcze dokładniejsze dane, które na pewno także będą dla Ciebie interesujące.

Błąd, który szkodzi włosom, to mycie szamponem całych włosów, natomiast przy okazji ciągnięcie ich jak też tarcie. Ażeby wyeliminować z włosów brud, starczy ta piana, która tworzy się w trakcie mycia skóry. Gromadzimy ją w rękach, zaś potem przemieszczamy po całej długości włosów począwszy od nasady do końcówek. Włosy powinniśmy myć dwa razy: mycie wstępne rozluźni cząsteczki brudu, mycie zasadnicze dokładnie oczyści skórę.
Jakie odżywki do włosów używać? Odżywkę dobieramy do typu jak też stanu włosów. Poprawi ich stan, nawilży, lecz przede wszystkim zamknie łuski rozchylone podczas mycia, dzięki czemu włosy będą bajecznie odbijać światło. Stosować należy je po każdym myciu włosów.