Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Wszystko o magicznym miejscu na ciałach kobiet, sposób na powiększenie punktu G.

Satysfakcja z seksualnego życia może być uzależniona od bardzo wielu różnych czynników, które mają wpływ na to, w jaki sposób panie czują bodźce i reagują na nie. Jednym z nich jest magiczny punkt G, uważany za jedno z najwrażliwszych miejsc na kobiecych ciałach.


gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Dookoła tego punktu przez wiele lat powstało wiele legend oraz mitów, wiele osób wręcz twierdzi że go nie ma, i faktycznie po dziś dzień pośród ginekologów toczą się spory o to, w którym miejscu on się ma dokładnie znajdować. Większość twierdzi, że punkt ten zlokalizowany jest na początku pochwy, niecałe pięć centymetrów od wejścia i jest rozmiarów niedużego guzika.

Jest on bardzo dobrze unerwiony, ponieważ w tym właśnie miejscu stykają się końcówki nerwów czuciowych, z tego też powodu jego odpowiednia stymulacja może doprowadzić do orgazmu. Niestety aż tak dobrze nie będzie u każdej kobiety, bo wówczas raczej nie byłoby tak licznych problemów z osiągnięciem satysfakcji w łóżku, znajdują się jednak metody na to, żeby po pierwsze umieć go właściwie pieścić, a po drugie powiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z coraz popularniejszych obecnie zabiegów, na który decyduje się coraz większa liczba pań pragnących czerpać więcej przyjemności ze współżycia, jest powiększenie punktu g (polecana strona). Zabieg ten jest polecany szczególnie paniom, które mają kłopoty z uzyskaniem przyjemności albo nie czują wszystkiego tak jak by chciały. W największym skrócie polega on na iniekcji w przednią ściankę pochwy niewielkiej ilości wypełniającej tkankę substancji.


zabieg chirurgiczny
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie jest ona oparta na kwasie hialuronowym, ale czasami używa się kolagen lub też otrzymany z ciała tłuszcz. Po takim zabiegu ta właśnie ścianka pochwy jest wyeksponowana i dzięki temu znacznie bardziej wrażliwa na wszelakie bodźce.

Nie obawiaj się, nasze linki (http://www.harmoniasmakow.pl/warzywa-azjatyckie-1) są niezwykle wciągające oraz, co najważniejsze, są zawsze aktualne i przydatne. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek danych, to zapraszamy do nas.

Wszystko będzie się odbywać w znieczuleniu miejscowym i trwa około dwudziestu minut, i już po paru godzinach można wypróbować jego działanie. Koszt zabiegu to około dwóch tysięcy złotych, a jego efekty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, po upływie tego czasu można go powtórzyć.