Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Coraz bardziej znany zabieg na kobiece bolączki. Czy poznałaś już labioplastykę? Czy wiesz czym się zajmuje ta dziedzina medycyny?

Jedną z lepiej rozwijających się teraz gałęzi w ramach ginekologii plastycznej jest tak zwana labioplastyka. Nie jest ona jeszcze zbyt powszechna, a polega na zmianie kształtu i wielkości warg sromowych. W przeróżnych sytuacjach, takich jak przerost, asymetria i inne czynniki, jakie mogą stwarzać kłopot w wielu sprawach, jak utrzymanie higieny osobistej, powinno się zrealizować zabieg ich zmniejszenia. Równocześnie, operacja plastyczna miejsc intymnych u pań dawniej rozważana była za zbędną fantazje, współcześnie jest odmiennie, gdyż świadomość u kobiet związana z ich zdrowiem i komfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym jest zdecydowanie większa.


Kobieta
Author: Mateus Lunardi Dutra
Source: http://www.flickr.com
Nieasymetryczne albo zbyt duże wargi sromowe mogą nie tylko sprawić duży dyskomfort, lecz także ból. Poza tym powstające poczucia wstydu, mogą także znacznie wpływać na małą pewność siebie w bliskich sytuacjach z partnerem. Na szczęście, iż dzisiaj istnieją możliwości w tym zakresie, to że mamy alternatywy przeprowadzenia plastyki warg sromowych, czyli labioplastyki.

Zainteresował Cię prezentowany tekst? Jeśli tak, to bez wahania przeczytaj także to użyteczne omówienie (https://rehab-terapia.pl/czy-mozna-wyleczyc-alkoholizm-bez-terapii/). Po prostu kliknij ten link a na pewno się nie zawiedziesz.Labioplastyka zdoła mieć dwa modele (polecana strona estetyka-intymna). Pierwsza z nich jest mniejsza, dzięki jakiej przeprowadza się zabiegi, w których zmianie podlegają głównie fałdy błony śluzowej sromu, które są zdeformowane lub są zbyt ogromnych rozmiarów. W trakcie tego zabiegu eliminuje się nadmierną ilość tkanki. Drugi rodzaj jest bardziej znaczny, większy, jest przeprowadzany przy atrofii, czyli zaniku narządu. Polega zaś na ostrzykiwaniu warg sromowych botoksem. Dostępne są dwie techniki plastyki warg sromowych.

Jedną z nich jest strategia TRIM. To zabieg, który jest stosowany przez największą liczbę chirurgów specjalizujących się w labioplastyce. Jednocześnie, co bolesne, jest to także jedyna metoda, którą w rzeczywistości znają i wykonują. Ta metoda więc jest znana także z tego powodu, że
doktor
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
mnóstwo pacjentek wyczekuje znacznego zredukowania rozmiaru warg sromowych mniejszych, a także usunięcia ciemnych brzegów. To sprawia, że wyglądają na młodsze.


Inna metoda – Wedge, to klinowa zmiana warg. Realizowane jest dużo zmian, ale równolegle zostawione zostają prawdziwe brzegi i naturalne zabarwienie. Taka metoda nazywana jest też „techniką V”, dlatego że długość i rozmiar warg sromowych mniejszych redukowana jest poprzez usunięcie „klina” w kształcie litery „V”, jakiego brzegi są następnie zszywane.