Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Czy odsysanie tłuszczów może zastąpić wysiłkowy tryb życia i intensywną dietę?

Chcesz pozbyć się tłuszczu bez diety, uciążliwych treningów na siłowni pełnych potu? Co jeśli starasz się, dobierasz różne nawyki w odżywianiu, zawzięcie biegasz a mimo tego efektów brak? Niewykluczone, że powinieneś dokonać operacji liposukcji.


Naukowy wydźwięk to nic innego jak zabieg (np. pokaż szczegóły) odsysania tłuszczu, a dokładniej tkanki tłuszczowej. Czy jednak każdy może sobie pozwolić na takowy zabieg, jakie są niebezpieczeństwa wynikające z takiego sposobu likwidowania tłuszczu?

sprawdź
Author: pbkwee
Source: http://www.flickr.com
Odsysanie tłuszczu Kraków (odsysanie tłuszczu w krakowskim gabinecie lipoline) można porównać do podobnych operacji na ciele: zakładania szwów, pobierania krwi.

Czy masz ochotę poznać analogiczne materiały? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (www.e-herbata.pl/herbaty-zolte-c-34.html) podobne informacje dotyczące takiej sprawy - odsyłacz jest tutaj.

Zabieg na tkance organizmu (tutaj tłuszczowej) nie jest sposobem odchudzania ani suplementem, traktuje się natomiast jako zabieg modelingowy. Tłuszcz odessiemy z fałdek brzucha, karku, podbródka, piersi, łydek, czy ud. Dla wielu kobiet, które mają alergię na punkcie odchudzania i przypominania sobie najmniejszej fałdki, ten zabieg może przyczynić się do zakończenia forsowania organizmu na bieżniach. Na bok można odstawić również rygorystyczną dietę.

Kusi wizja „idealnej” figury, nienagannych pośladków, zgrabnych ud, wyeksponowanej talii. Jednak na taką operację nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Pacjent poddający się do zabiegu odsysania tłuszczu nie powinien chorować lub mieć predyspozycji na cukrzycę. Niewskazane jest także odsysanie przy zaburzeniach z krzepliwością krwi, a także schorzeniu nerek. Same zapewnienia o dobrym stanie zdrowia nie wystarczą, specjaliści od operacji będą wymagać potwierdzeń w faktycznych badaniach.

Operacja wysysania tłuszczu potrwa 2-3 godziny. Na wcześniejszych konsultacjach ustala się precyzyjnie ilość tłuszczu i miejsca do jego usunięcia z organizmu. Całkowity efekt nie będzie dostrzegany już po operacji, wówczas pacjent może liczyć na połowiczny sukces. Redukcję, którą zobaczymy w lustrze na dobre poczujemy po trzech miesiącach od zabiegu, co wynika również z adaptacji organizmu do nowego układu tkanki tłuszczowej. Odsysanie tłuszczu nie może być przesadnie wielkie - wtedy doprowadza się organizm do zniekształceń w figurze . Zbyt duże nierówności po usunięciu tkanki powodują konieczność stosowania opatrunków modelujących. Nosi się je całą dobę, po czasie pół dnia aż do zupełnego zejścia.