Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Podstawowe informacje na temat operacji plastycznej pochwy, metod jej przeprowadzania i zaleceniach po wykonaniu.

Kobiety we współczesnych czasach są coraz bardziej świadome swoich potrzeb, również dotyczy to także sfery seksualnej. Przede wszystkim czerpią z niego satysfakcję, same wiedzą doskonale czego od niego chcą i umieją się o to starać.
operacja plastyczna pochwy
Author: hisa fujimoto
Source: http://www.flickr.com


A niezwykle przydatna w czerpaniu przyjemności jest waginoplastyka, czyli plastyka pochwy - Gyncentrum
Zaabsorbował Cię taki tekst? Kliknij i sprawdź psychoterapia indywidualna kraków teraz, tu jest coś, co z pewnością również Ci się spodoba.

Na zabieg tego typu decyduje się coraz większa liczba kobiet, w pierwszej kolejności takich, które już rodziły wcześniej dzieci. W naszych szpitalach podczas porodu standardowo nacinane jest krocze, co może spowodować rozciągnięcie tkanek i w efekcie spore zmniejszenie przyjemności ze współżycia. Po wykonaniu operacji zdecydowana większość pacjentek jest zdania, że ich seksualne pożycie stało się dużo bardziej satysfakcjonujące w porównaniu z tym, co miało miejsce wcześniej.


Przez kolejne kilka tygodni następuje rekonwalescencja, i przez ten czas trzeba się powstrzymać od kontaktów seksualnych. Zdecydowana większość kobiet, które się zdecydowały na wykonanie waginoplastyki bardzo sobie później chwali jej rezultaty.