Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Wykonana ze srebra lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest bardziej popularna?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak mówi bardzo stare porzekadło


i częstokroć się nie myli. Chcemy dobrze wyglądać. Nie świadczy to źle o nas, wprost przeciwnie, iż chcemy się podobać płci przeciwnej.


Na pomoc przybywają człowiekowi błyskotki oraz zegarki, akcesoria i wiele, wiele innych gadżetów.
W tym artykule zwrócimy uwagę na drobiazgi wykonane z metali szlachetnych.Najpopularniejsze okazuje się w naszym państwie, lecz nie tylko u nas, biżuteria srebrna na jego stronie kolczyki przykładowo wykonane z tego metalu nosi według obserwacji większość kobiet. Często biżuteria z tańszego od złota metalu szlachetnego noszona jest przez młode kobiety. Jest to rezultatem tego iż jest ono dużo tańsze od chociażby złota, o platynie nie wspominając. Męską uwagę szczególnie przyciąga srebrna bransoletka kontynuuj czytanie noszona na nadgarstku. Te najpiękniejsze możemy kupić w salonach Apartu, W.Kruk albo Yes. Lecz jubilerstwo w Polsce należy do światowej czołówki, w szczególności w kwestii biżuterii srebrnej.

Jeśli szukasz zbliżonych danych na omawiany wątek, to też rzuć okiem na analogiczne materiały, które podnoszą tę tematykę.

Jeśli chodzi o biżuterię ze złota, to jednakowoż ograniczamy się do obrączek, natomiast metal ten posiada dużo zdrowotnych właściwości. Zdecydowanie nie podrażnia skóry, co ma co rusz miejsce przy noszeniu biżuterii srebrnej, która po kontakcie z wodą rozpoczyna procesy utleniania. złoto nie wchodzi w reakcje zasadniczo z niczym, z czym możemy mieć kontakt zazwyczaj.


srebrna bransoletka
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Co interesujące według badań amerykańskich naukowców, noszenie wykonanej ze złota biżuterii dobrze wpływa na krążenie krwi oraz co zapewne dla wszystkich oczywiste humor, dzięki czemu, poprawiają się stosunki w małżeństwie i z innymi ludźmi.
Kobiety noszące biżuterię są kategorycznie pewniejsze siebie, łatwiej podejmują decyzje i stawiają sobie wyżej poprzeczkę w codziennych zadaniach.


Bycie atrakcyjną dla ludzi, zwłaszcza dla małżonka czy chłopaka stanowczo zapewnia kobiecie biżuteria. Najlepiej kiedy została kupiona przez małżonka albo chłopaka i dana w formie prezentu.