Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakie fryzury męskie są modne w 2016 roku?

Trendy w bieżącym roku nie odbiegają nadto od poprzedniego jak też w większości pozostaną zachowane. Bezspornie, wpływ na poniektóre zmiany miał Paryski Fashion Week, w którym zaprezentowano nowy typ faceta na czasie ale również sporo strzyżeń.


fryzury męskie krótkie boki i tył
Choć dominuje inwencja twórcza a także dowolność w interpretacji to w tym sezonie będziemy się opierać w większości na klasykach, opisywanych wyrażeniem „modern”. Mam nadzieję, iż poniższe propozycje zainspirują Cię do postawienia na daną fryzurę, natomiast jeśli nie – to pomnij, iż oprócz poniższych, w tej chwili modny jest również żołnierski klasyk.

Każdy blog barberski głosi, że trendy jest dziś tzw. Cięcie „Fade”. Klasyczne, na topie od paru sezonów uczesanie męskie. Jego atutem jest to, iż właściwie każdy jegomość, niezależnie od rysów twarzy może odszukać opcję najbardziej odpowiednią dla siebie oraz prezentować się dobrze! Fade to fryzury męskie / krótkie boki i tył (więcej informacji tutaj) . Tutaj żaden nieokiełznany kędziorek nie ma prawa bytu. Kolejnym jest styl Undercut. Styl ten nawiązuje do modnego irokeza. Bez względu na to czy masz włosy proste, czy może falowane – możesz swobodnie sprawić sobie tę fryzurkę. Podobnie jak w „Fade”, włosy w większości wypadków są króciutkie po bokach jak też z tyłu głowy. Równolegle są one o wiele dłuższe na górze. Poniektórzy pozostawiają również długi tył. Tę dłuższą część możemy nosić w doglądanym nieładzie – w sposób luźny oraz naturalny . Cięcie to jest również typowe dla tak zwanego zaczesu. Powinno się pamiętać, że zaczes
nie jest prosty w utrzymaniu.

Pompadour - brzmi identycznie pompatycznie co wygląda jednak źródło nazwy pochodzi od kochanki suwerena Francji – Ludwika XV – Madame de Pompadour, która to nosiła wysoko zaczesane włosy. To ponadczasowa fryzurka.