Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób można dbać o siebie, żeby jak najdłużej cieszyć się aktywnością, zdrowiem i mieć zadowolenie z życia

Spoglądając z zainteresowaniem na osiemdziesięciolatka który biega maratony wielu ludzi osób będzie mu zazdrościć kondycji i zdrowia. Lecz nie zdają sobie sprawy, że stroi za tym przede wszystkim właściwy styl życia. Żeby przez długie lata utrzymywać odpowiednią formę i być w dobrym zdrowiu nie wystarczy jedynie chcieć, lecz należy także wykonać pewne kroki w tą stronę.


ćwiczenia fitness
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze rozpocząć należy od diety - , bo to ona właśnie jest odpowiedzialna za dużą część kłopotów ze zdrowiem. Po pierwsze dieta musi być różnorodna i bogata we wszystkie niezbędne składniki.

Przejdź na autorski serwis (http://rajsoczewek.pl/plyny-biotrue)! W nim oczekuje na Ciebie kolejna rewelacyjna porcja rzetelnych wpisów na powyższy temat. Nie pożałujesz!

Współcześnie, w erze słodyczy i fastfoodów nie bardzo się już pamięta, jak ogromne znaczenie mają owoce i warzywa. Znacznie łatwiej jest dać dziecku batona, niż banana lub jabłko, a niestety tak utrwalone nawyki będą się później przekładać na to, co będzie jadł dorosły. Ograniczenie cukrów i tłuszczów jest niezbędne dla utrzymania organizmu w dobrym zdrowiu, bo w nadmiarze mają one ogromnie negatywny wpływ. Warto także ograniczyć spożywanie ciężkich smażonych potraw, mniej solić potrawy i przede wszystkim zjadać posiłki regularnie - zdecydowanie zdrowiej będzie zjadać pięć razy dziennie niewielkie posiłki, niż przed spaniem zjadać cały duży obiad.


Dieta, warzywa, odchudzanie
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Kolejną bardzo ważną rzeczą, o którą należy zadbać jeśli będzie się chciało zdrowo i długo żyć, jest aktywność fizyczna - dbam o siebie. O tym, jak istotny jest ruch na świeżym powietrzu od dawna wiadomo, wielokrotnie to zresztą potwierdziły liczne badania. I nie trzeba tu od razu trenować wyczynowo jakiegoś sportu, zupełnie powinno wystarczyć kilka razy w tygodniu po godzinie jeździć rowerem, pływać lub biegać. Bardzo popularne są w ostatnim czasie różne siłownie i kluby fitness, kupno karnetu do takiego miejsca z pewnością będzie świetną inwestycją w swoje zdrowie.

Zapraszamy - naciśnij tutaj dr zięba witamina d i przeloguj się na następną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie świeżutkie i interesujące wiadomości.

Rzecz jasna nie można planować, że jeśli się będzie dobrze odżywiać i regularnie ćwiczyć, to się doczeka późnej starości. Jednak z pewnością w dużej mierze ograniczy to występowanie wielu niebezpiecznych chorób, a na pewno zwiększy energię i zadowolenie z codziennych dni.