Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Teraz, to leki z apteki przychodzą bezpośrednio do ciebie

Mimo spowolnienia gospodarczego, podaż środków farmaceutycznych i ich konkurencyjność na rynku wciąż rośnie. Obecnie, gdy sieć komputerowa stała się jednym z najistotniejszych źródeł informacji, z trudem jest nam wyobrazić sobie organizację lub firmę, funkcjonującą bez strony internetowej. Rosnące współzawodnictwo na rynku farmaceutycznym i niewysokie marże na lekach refundowanych, popychają posiadaczy punktów oferujących wszelkiego rodzaju leki do szukania nowych źródeł dochodów.


sprzęty małego AGD
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com
Część z nich, podejmuje decyzję o uruchomieniu sprzedaży swoich produktów przez internet.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do następnej witryny, gdzie znajdziesz atrakcyjne artykuły - kliknij w link implanty warszawa wola.

Taki sposób sprzedaży, pozwala poszerzyć krąg konsumentów a także pozwala poszerzyć zasięg działania. W najbliższym okresie, raczej nie przestaniemy kupować w aptece, ale coraz częstsze staje się zjawisko zamawiania leków za pomocą internetu.

Skąd to się bierze? Utrudnione zgłaszenie się w ośrodku zdrowia, długa kolejka, urywanie się z pracy, duszna poczekalnia. A przecież wystarczy odpalić laptopa, wpisać w Google jakie mamy niepokojące objawy i od ręki mamy odpowiedź. Po odszukaniu w sieci powodu naszego bólu, zamawiamy tabletki on-line, bez recepty. Istotną zaletą e-aptek, poza udogodnieniem, jest też poufność nabycia środków leczniczych. W sieci wybór artykułów, jest większy niż w typowej placówce z lekarstwami. Możemy zaopatrzyć się w
leki
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
środki od bólu w rodzaju pyralgina, środki homeopatyczne, pigułki hormonalne.


Możemy wyposażyć się również w środki, które pomagają na schorzenia układu np. mięśniowo-szkieletowego, układu oddechowego, układu krążeniowego, czy układu pokarmowego typu espumisan oraz tabletki wspomagające metabolizm. Ponadto e-apteki, mają w swojej ofercie pełną gamę suplementów diety - środków uzupełniających naszą dietę w potrzebne dla zdrowia mikroelementy, przede wszystkim witaminy i sole mineralne. Dodatkowo pigułki, suplementy diety i dermokosmetyki, możemy w e-aptekach pozyskać sporo taniej aniżeli w punktach stacjonarnych. Coraz częściej apteki on-line są pierwszym źródłem informacji. Na swoich stronach www dzielą się wiedzą farmaceutyczną oraz umieszczają treść ulotek dołączonych do leków.