Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego możliwości franczyzy wpływają na współczesny rynek aptekarski w naszym kraju.

Nie ma praktycznie osiedla, na którym by nie było przynajmniej jednej apteki, a często jest ich znacznie więcej. Czy w takiej ilości są potrzebne, to inna rzecz, lecz jeżeli w tak dużej liczbie funkcjonują, to zapewne im się to będzie opłacać. I rzeczywiście, otworzenie apteki cały czas jest świetnym sposobem na prowadzenie biznesu, zwłaszcza jeżeli wejdzie się do jakiejś sieci franczyzowej.

załóż własną aptekę!
Author: Grupa Nowa Farmacja
Source: http://www.nowafarmacja.com.pl/
Lecz nie będzie to jednak interes prosty do zarządzania, zarówno od formalnej, jak i biznesowej strony, bo konkurencja na tym rynku jest bardzo duża. Apteki muszą spełnić szereg formalności związanych z przepisami medycznymi, obrót lekarstwami i medykamentami potrzebuje przecież odpowiednich pozwoleń, więc będzie tu miejsca na jakieś niedociągnięcia albo błędy. Jeżeli natomiast będzie chodzić o konkurencję, to samotna, pojedyncza apteka ma dużo mniej szans na osiągnięcie sukcesu, niż apteka działająca w którejś ze zorganizowanych sieci, więc całkowicie normalne jest że franczyza apteki staje się coraz bardziej popularnym pomysłem. Zobacz warunki na

Author: Nowa Farmacja
Source: http://www.nowafarmacja.com.pl/
W dzisiejszych czasach w naszym kraju funkcjonuje parę sieci franczyzowych które skupiają większość działających aptek. Do franczyzy przystąpić mogą działające już, nigdzie nie zrzeszone punkty, ale także nowe apteki, które dopiero zamierzają ruszyć z pracą. Sama franczyza ma wiele plusów dla aptek które są w niej zrzeszone, najważniejsze z nich to możliwość znacznie niższych kosztów zaopatrzenia, a oprócz tego działanie pod znakiem cenionej marki, która ma spore możliwości na reklamę i promocję. Apteki które przystępują do franczyzy muszą dopasować swój wygląd do oczekiwań grupy, muszą również opłacać określone opłaty, ale w zamian korzystać będą mogły ze wszystkiego, co franczyza proponuje. Dla aptek niezrzeszonych bardzo ciekawym rozwiązaniem mogą być wspólne zakupy, sąfranczyza rzuć okiem na naszą propozycję http://www.nowafarmacja.com.pl/franczyza/nowa-farmacja-w-mediach/z bardziej popularne w tym środowisku. Dobrze zorganizowana grupa zakupowa aptek (link) może załatwić u dostawców bardzo przystępne ceny, więc tego typu inicjatywy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli takich placówek.