Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak można leczyć niepłodność? Jak wiele par walczy z tym problemem? Co dobrze wiedzieć w tym temacie?

Wiele osób obawia się niepłodności, szczególnie jak starania o dziecko nie dały dotychczas żadnych rezultatów. Nie jest to jakieś zadziwiające zjawisko, ponieważ wiele osób ma taki kłopot. W Polsce chociażby co szósta para tego doświadcza. Na szczęście z niepłodnością da się walczyć.

Małżeństwo
Author: Elisa Garbarino
Source: http://www.flickr.com
Statystycznie, począć faktycznie nie jest tak łatwo, bo czas płodności trwa dość krótko. Jajeczko przygotowane jest do zapłodnienia tylko przez 12-24 godziny. Najlepiej więc ten moment przeoczyć.

Potrzebujesz informacje (atomrtg.pl/) na naświetlony tu temat? Nie przejmuj się - musisz kliknąć w poniższy link i tam wyszukasz ogrom różnych postów.

Więc, pewnie dlatego spośród par, jakie nie używają antykoncepcji i dość często uprawiają seks, to po roku wyłącznie pięćdziesiąt procent z nich zostaje rodzicami, w następnym roku już tylko trzydzieści procent - Niekiedy nie pozostaje nam nic innego jak tylko cierpliwość.

Jak skorzystamy z kliniki miejmy na uwadze, aby wybierać jedynie najlepsze miejsca, szczególnie tego rodzaju wyszukamy w Krakowie, więc jak leczenie niepłodności Kraków wydaje się z pewnością logicznym wyborem. Dobrze to wiedzieć, bo szczyt płodności u kobiet ma miejsce pomiędzy dwudziestym a dwudziestym pięćdziesiątym rokiem życia, zaś po ukończeniu trzydziestu lat szanse na ciąże maleją. Powinniśmy więc jak najprędzej określić przyczynę niepłodności i zastosować leczenie. Nie oznacza to jednakże wcale, iż za brak dziecka odpowiada zawsze jedynie kobieta. W trzydziestu procentach przypadków to mężczyzna jest niepłodny, tak więc często konieczny jest dawwięc (sprawdź to koniecznie)mórek jajowych czy nasienia.ciąża
Author: iStock
Source: iStock
W dwudziestu procentach przypadków niepłodny jest jeden i drugi partner, jeszcze kolejni nie mogą mieć dziecka z niewiadomej przyczyny. Jest to tak zwana niepłodność idiopatyczna, lecz również oni posiadają szanse na dziecko, kluczem jest odnalezienie najlepszej kliniki, zalecany jest - jak wcześniej już powiedzieliśmy Kraków. Warto, gdyż wyniki są zadowalające - trzy czwarte leczących się niepłodnych par zostaje w konsekwencji rodzicami. Specjaliści jednocześnie określają, że bezpłodne osoby, co znaczy niezdolne do poczęcia dziecka, to ledwie trzy do pięciu procent społeczeństwa - . To tylko pokazuje, że mamy wielką szansę na dziecko, mimo wcześniejszych nieudanych prób. Powinniśmy więc próbować i się nie załamywać. Każdy z nas ma możliwości, powinniśmy próbować, jest wielka szansa, że się uda.