Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Użycie laserów w przemyśle i chirurgii plastycznej

Lasery to bez wątpienia ulubiony element wyposażenia bohaterów filmów sci-fi. Każdego dnia znajdują jednakże znaczne zastosowanie w życiu milionów osób – w zwykłej pracy i podczas leczenia. Stosuje się je w czasie zabiegów chirurgii estetycznej oraz w wielu gałęziach przemysłu. Laser CO2 stosowany jest już od ponad 50 lat.

warto zobaczyć
Author: DLR German Aerospace Center
Source: http://www.flickr.com
Wytwarza wiązkę oświetlenia, niewidocznego dla ludzkiego oka. Używa się go do usuwania nieprzyjemnych włókniaków i naczyniaków, niektórych znamion, blizn i narośli.

Ten odsyłacz do artykułu (http://rajsoczewek.pl/ray-ban-carbon) prowadzi do wpisu, który posiada unikalne treści - zapewne Cię zafascynują i będą użyteczne.

Proces jest łatwy i nie trwa długo. Pacjentowi podaje się znieczulenie regionalne, dlatego jest również pozbawiony bólu. Skóra po zabiegu łatwo się goi, podczas gdy blizny praktycznie wcale nie występują.

należy pamiętać, że laser CO2 jest używany, nawet jeśli pacjentem jest dziecko, kobieta ciężarna albo osoba o bardzo opalonej cerze - więcej na Zabieg nie jest jednak sugerowany, kiedy w pobliżu zmiany znajduje się na przykład opryszczka. W innych przypadkach warto się zdecydować na tę metodę, przede wszystkim ze względu na wysoką efektywność, bezpieczeństwo i relatywnie niewysoki koszt. Natomiast fiber laser znajduje szerokie użycie w różnych dziedzinach gospodarki.

Jest wyjątkowo popularny w firmach zajmujących się obrabianiem drewna, metali oraz tworzyw sztucznych. Fiber laser wyróżnia się swoją niezawodnością i starannością działania. Co również ważne, bez ustanku pracuje aż do 200 tysięcy godzin i nie pochłania dużych ilości energii elektrycznej. Laser fiber jest prosty w obsłudze, ale zarazem bezpieczny dla personelu firmy.

Fachowcy nie pozostawiają wątpliwości – przyszłość zabiegów estetycznych i gospodarki należy do laserów. Już obecnie mają duże zastosowanie w chirurgii estetycznej. Za ich pomocą, szybko i bez bólu możemy pozbyć się nieestetycznych znamion. Sam zabieg przebiega sprawnie i nie powoduje krwawienia. Natomiast Fiber laser używany w gospodarce to nowoczesna technologia. Szybko i wydajnie zajmuje się obróbką metali i tworzyw sztucznych. Oszczędza prąd i charakteryzuje się wyjątkową precyzją.