Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Warianty działań plastycznych, jakie pomagają w sposób nieoperacyjny zniwelować wstydliwy problem

Nietrzymanie moczu bądź zbyt luźna pochwa to częste problemy intymne pań, które pojawiają się na skutek porodów, urazów bądź zwyczajnie w wyniku starzenia się ciała.


Na szczęście współczesna medycyna estetyczna, a ściślej ginekologia estetyczna oferuje paniom wiele rozwiązań.
nietrzymanie moczu leczenie laserem
Author: Raymond Zoller
Source: http://www.flickr.com


Problem nietrzymania moczu dotyczy wielu kobiet, niezależnie od wieku.

Interesujące dane na opisywany temat poczytaj tutaj tutaj. Jest tam dużo ciekawych danych, które będą niesamowicie wciągające.

Wysiłkowe nietrzymanie moczu polega na mimowolnym wyciekaniu moczu, między innymi podczas wysiłku, kichania bądź kaszlu. Utrata kontroli nad utrzymaniem moczu wiąże się ze sporym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu, jak również przekłada się na pogorszenie życia seksualnego i komfort psychiczny kobiety. Jak tego uniknąć? Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się wyjątkowo skuteczne. Laseroterapia to doskonała alternatywa dla chirurgicznych metod leczenia nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nowoczesne lasery wykorzystywane w tego rodzaju zabiegach pozwalają pozbyć się problemów intymnych w szybszy i mniej inwazyjny sposób, dzięki czemu pacjentka może powrócić do normalnej aktywności tuż po przeprowadzeniu zabiegu.


Laseroterapia stosowana jest współcześnie także do leczenia innych problemów związanych z kobiecymi narządami płciowymi takich jak luźna pochwa. Tego typy zabiegi zazwyczaj określa się jako obkurczanie pochwy bądź rewitalizacja pochwy. Co w tym przypadku daje zastosowanie lasera? Poprzez ciepło emitowane przez urządzenie następuje podgrzanie kolagenu. W rezultacie polepsza się napięcie tkanek, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna oraz pochwa jest lepiej nawilżona obkurczanie pochwy.


Pacjentka po takim zabiegu może znów cieszyć się satysfakcją z doznań podczas seksu oraz polepszeniem jakości życia. Zabieg ten także zapobiega wystąpieniu wcześniej wspomnianego wysiłkowego nietrzymania moczu.