Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Każdy pacjent marzy o idealnej przychodni zdrowia, ale tak naprawdę trudno taką znaleźć, zwłaszcza jeśli mieszka się poza obrzeżami aglomeracji

O przychodniach, państwowych ośrodkach zdrowia i szpitalach myślimy dopiero wtedy, gdy dopada nas zwykłe przeziębienie bądź poważna choroba. A w przypadku naszych milusińskich trzeba obowiązkowo doliczyć badania bilansowe oraz szczepienia. Zazwyczaj leczymy się w najbliżej usytuowanych ośrodkach i m. in. dlatego pragniemy, by tego rodzaju placówki w pełni zaspokajały nasze wymagania, co praktycznie graniczy z cudem, jeżeli mieszkamy na terenach wiejskich. Tak czy siak, każdy chory dorzuci swoje trzy grosze, lecz tutaj postaramy skoncentrować się tylko i wyłącznie na uogólnieniach.

przychodnia
Author: kris krüg
Source: http://www.flickr.com
W opinii pacjentów tak Przychodnia Zdrowie (sprawdź jedną z nich), jaki i pozostałe takie instytucje powinny mieścić się w odnowionym budynku i zarazem posiadać wszystkie udogodnienia dla inwalidów. Bardzo istotną sprawą jest odpowiednie wyposażenie toalet. Rzecz jasna nie mamy w tym miejscu na myśli celulozowego papieru toaletowego, lecz tak użyteczne akcesoria, jak np. przewijaki dla noworodków i specjalne poręcze dla osób mających niemałe trudności z poruszaniem się.

Niekiedy liczą się też niemal niezauważalne udogodnienia - gdy przychodzi czekać ponad 10 minut na wizytę, to niektóre czterdziestolatki chętnie przeglądnęłyby w tym czasie parę kolorowych gazet. Kompleksowość świadczonych usług staje się dla pacjentów sprawą najwyższej wagi. Kiedy w jednym budynku można i zarejestrować się na wizytę do pediatry, i wykonać badanie ultrasonograficzne czy RTG, to tym samym nie ma potrzeby zajeżdżać kilka razy pod przychodnię. Tak samo ważne bywają długie godziny pracy instytucji, fachowość i uśmiech trzydziestolatek pracujących na recepcji. Natomiast bardziej wymagający faceci sformułują dodatkowe oczekiwania.Ludzie biznesu na pewno docenią możliwość skorzystania z darmowego internetu i zimną krew pielęgniarek z laboratorium. Dla trochę przesądnych dam liczy się również i nazwa placówki - na przykład, Przychodnia życie ndm Zdrowie od razu wywołuje pozytywne skojarzenia. W trakcie afrykańskich upałów wszyscy, od pięcioletnich brzdąców poczynając, a na seniorach kończąc, docenią świetnie działającą klimatyzację. Na zakończenie należy koniecznie dodać, że zazwyczaj przy przychodniach znajdują się świetnie zaopatrzone apteki, a sami pacjenci cenią nie tylko duży wybór lekarstw na ból głowy czy gorączkę, lecz również niskie ceny czy wszelkie upusty.