Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jaka osoba nam pomoże przy wycenie naszej nieruchomości?

Coraz mniej Polaków decyduje się kupić dom. Naturalnie najbardziej znaczącą przyczyną owego stanu rzeczy jest nadal nieciekawa sytuacja ekonomiczna kraju, więc nawet zamożni Polacy czekają na podjęcie odpowiedniej decyzji. Poza tym, polskie banki mniej chętnie decydują się na zaufanie człowiekowi - nietrudno zauważyć sporo większą ilość odmów kredytowych. W jaki sposób w takim razie żyć? W jaki sposób sprzedać własną nieruchomość? Na szczęście człowiek, który zna sztuczki powiększające sprzedaż, a do tego odpowiednio podejdzie do wszystkich działań, ma okazję bez żadnego kłopotu sprzedać własną nieruchomość.

nieruchomość na sprzedaż
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Może to trochę zbyt optymistyczny osąd, lecz generalnie jest tak, że jeśli solidnie ogarniemy ten temat, zapewne nie będziemy oczekiwali na kupca przez długi czas. A oczywiście nie można przesadnie obniżać ceny, bo to dla nas w zupełności nieopłacalna decyzja. Fajnie, że rzeczoznawca majątkowy KGDM może profesjonalnie oszacować wartość naszego domu, działki, etc. Trzeba skorzystać z usług oferowanych przez rzeczoznawcę majątkowego, ponieważ zasadniczo jest to wyłączna osoba, która potrafi się tym zająć. Gdy ocenimy wartość na oko, zapewne znacznie zawyżymy lub obniżymy jego wartość. To pewne.

Nie możemy zbytnio polemizować, gdy wycena nieruchomości raczej nie przypadnie nam do gustu - traktujemy o tym. W końcu rzeczoznawca ma większą wiedzę, długoletnie doświadczenie, oszacował w końcu dziesiątki majątków. To pokazuje, że rzeczoznawca jest fachowcem, któremu jakby nie patrzeć przydałoby się ufać.

Warto także wiedzieć, iż zdecydowana większość Polaków, Słowaków, Holendrów albo Australijczyków zalicza się do wzrokowców. A więc bardzo ważne jest to by przed wpuszczeniem do domu, miejmy taką nadzieję, że już przez krótki czas, najzwyczajniej w świecie sprawić, iż dom będzie ładniejszy, niż każdego dnia. To naprawdę istotne, bo w końcu z pewnością wielce nam zależy na bezproblemowej sprzedaży nieruchomości. Nie powinniśmy również sądzić, że poszukiwanie nabywców za pośrednictwem Internetu jest aktualnie tak czy siak niekonieczne . Takowe rozumowanie jest błędne. Obecność w Sieci powiększa szanse na sprzedaż domu.