Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Metody na zmarszczki

Czujesz się zmęczona ciągłą wojną ze zmarszczkami? Nie poddawaj się! Są metody umożliwiające dużą redukcję zmarszczek.


Najlepszą oraz najprostszą strategią na zachowanie młodego wyglądu bez interwencji chirurga jest zwyczajnie pielęgnacja skóry i prowadzenie zdrowego trybu życia.


w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com


kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy
Author: Baumit Sp. z o.o.
Source: Baumit Sp. z o.o.


Przede wszystkim praktykować sport. Treningi aktywizują krążenie , co przyspiesza dostarczanie niezbędnych składników oraz tlenu wprost do spragnionej skóry. Ćwiczenia aerobowe wpływają na funkcjonowanie serca, z kolei siłowe „budują” mięśnie, jakie napinają naszą skórę od środka. Nie pal , staraj się również nie przebywać w zadymionych pomieszczeniach. Nawet bierne palenie papierosów zabiera skórze cenne składniki odżywcze i – co najistotniejsze – tlen. Szkodliwe substancje wywołują też podniesienie się liczby wolnych rodników w organizmie, co jest główną przyczyną powstawania zmarszczek.
Zwróć uwagę na to, co jesz. Zalecane jest wypijanie dużej ilości płynów – wody oraz herbat, i spożywanie dużej ilości owoców oraz warzyw. Nie zapominaj o spożywaniu ryb mieszczących kwasy omega-3 (na przykład makreli, śledzia) trzy razy w tygodniu. Tego rodzaju zdrowa dieta przeciwzmarszczkowa zapewnia organizmowi antyoksydanty, witaminy a także minerały, które są najodpowiedniejszym orężem do walki ze starzeniem . Unikaj mocno przetworzonej a także „ulepszonej” żywności.


Chemia umieszczona w sztucznie poprawianych artykułach negatywnie oddziałuje na organizm, nie dostarczając mu komponentów odżywczych, których wymaga. Unikaj długotrwałego przebywania na słońcu. Kiedy musisz wyjść z domu w słoneczną aurę, zakładaj jasne ciuchy oraz kapelusz.link tutaj sauna parowa sauna parowaWklepuj w skórę kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy.