Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakie towary można by kupić w chińskiej hurtowni oraz dlaczego są one tak atrakcyjne?

Sklepy, które proponują różnorodnego rodzaju towar po bardzo niskich cenach, często zaopatrują się w specjalistycznych hurtowniach, które importują towar bezpośrednio z Chin.


W hurtowniach takich można by znaleźć dosłownie wszystko. Od baterii oraz ceramiki na upominkach kończąc. W takich marketach można znaleźć również towary na różne okazje, przykładowo Walentynki albo Wielkanoc.
skóra - selfie
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com


Tak jak w każdej hurtowni, w takiej również obowiązują minimalne wielkości zamówienia. Są one zależne m.in. od ilości konkretnego towaru w jego dużym pudle, np. 50 czy też sto sztuk. Zależnie od rodzaju towaru jego cena może wynosić od ok. złotówki do ok. dwudziestu zł.

Absorbujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie sweter z dekoltem, którą tu znajdziesz, też jest coś wartościowego!

Przykładowo kamizelka odblaskowa jest oferowana w cenie około 4 złote, jednak obowiązuje minimalna ilość zamówienia wnosząca 50 sztuk. Odmiennym typem towaru przydatnego dla każdego kierowcy, jest klucz do odkręcania kół, który kosztuje około dwadzieścia złotych. Jeśli potrzebujemy przedmiotów dla kobiet, możemy znaleźć w tego typu hurtowni chociażby błyszczyk do ust lub zmywacz do paznokci. Jeśli pragniemy zakupić pewien mebelek do pokoju dziecka, w miejscu takim jak hurtownia chińska możemy kupić niezwykle tani stoliczek. Jest on sprzedawany w różnorodnych kolorach i kosztuje około 12 złotych.


lek
Source: Jagna.pl


Taka hurtownia mogłaby działać w internecie, zatem można w taki sposób zaoszczędzić na kosztach dojazdu do hurtowni. Oczywiście dla stałych klientów przewidziane są różnorodnego typu rabaty. Często także organizowane są promocje, w czasie których można by kupić wybrane towary za jeszcze niższą cenę.


Patrząc od strony nabywców, niezwykle istotne są szybkie dostawy wybranych produktów. Termin realizacji tego typu zakupów może wynieść tylko dwadzieścia cztery godziny, od momentu złożenia danego zamówienia.