Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jaki kosmetyk do oczu jest idealny dla osób, które nie posiadają doświadczenia w robieniu makijażu?

Każda kobieta wie, że perfekcyjny makijaż to taki, który dopasowany jest do owalu twarzy. Powinien on być zrobiony za pomocą właściwych kosmetyków, np. kredki do oczu, eyelinera czy cieni do powiek.
operacja okulistyczna
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com


Typowym rozwiązaniem na naturalny zwyczajny makijaż jest delikatna kreska na oku. Umiejętnie dobrane kosmetyki do oczu mogą wizualnie powiększyć oczy oraz zaznaczyć ich kształt. Nie można też zapominać, że kreska może być interesującym dodatkiem do mocnego makijażu na wyjątkowy wieczór. Dla kobiet, które nie mają cierpliwości, żeby każdego dnia malować kreskę, mogą zrobić make-up permanentny. Efekt końcowy może się utrzymywać nawet przez parę lat. Najbardziej popularnymi kosmetykami do oczu są eyelinery, cienie do powiek czy kredka do oczu. Do wykonania makijażu bardzo użyteczny okaże się cienki pędzelek. Można by przy jego pomocy nałożyć kosmetyk lub rozetrzeć granice kreski tak, żeby prezentowały się w bardziej naturalny sposób.


Sama kredka powinna być naostrzona i miękka. Aplikację kosmetyku może ułatwić fakt, że się on nie kruszy. Takie kosmetyki do oczu jak kredka, polecane są przede wszystkim kobietom, które nie mają jeszcze odpowiedniej wprawy w wykonywaniu makijażu. Tego typu kreskę można w jakimkolwiek momencie rozetrzeć. Można by w ten sposób zatrzeć nierówności i uczynić, że rezultat będzie wyglądał w większym stopniu naturalnie. Aby utrzymał się on przez cały dzień, dobrze jest dobrać kredkę wodoodporną. Interesujący makijaż (zobacz również - igła makijaż permanentny) do oczu może być też zrobiony przy pomocy cieni do powiek.
Mogą być one oferowane w postaci sypkiej albo w kremie. Dziś w jednym markecie można nabyć wszystkie kosmetyki do oczu. Tusz do rzęs, cienie czy kredkę. Wszystkie są najlepszej klasy i zapewne każda pani odnajdzie coś dla siebie.