Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Główne zalety reklamy, w jaki sposób działają nowoczesne panele typu LED.

Telebimy przebojem wdarły się na rynek reklamowy przed kilkunastu laty i wiele będzie wskazywać na to, że na długo na nim pozostaną. Stało się to możliwe dzięki ogromnemu postępowi technicznemu, który się dokonał w obszarze diod typu LED. Telebimy zbudowane są z dużej ilości malutkich punktów, a każdy z nich dodatkowo jeszcze jest złożony z trzech diod. Diody te mają różne barwy, i zsumowane ich światło daje końcowy kolor jaki widzi odbiorca.

bilboard
Source: flickr.com
Telebimy przeważnie są produkowane z niewielkich paneli, jakie można złączać w większe zestawy. W każdym z takich paneli będzie się znajdować określona ilość punktów, oraz układ sterujący który odpowiada za ich działanie - Medas Media. Dzięki możliwościom łączenia da się z takich niezależnych paneli zbudować w zasadzie nieograniczone telebimy, a co najważniejsze, można to zrobić na określony czas i później je rozłożyć.

Sądzisz, że ten materiał jest warty zainteresowania? Jeśli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię także ta rekomendowana oferta, gdyż dotyczy podobnej tematyki.

Z zalet telebimów korzysta obecnie nie tylko sam rynek reklamy, chociaż zostały przez niego bardzo ciepło przyjęte, lecz także często są używane przy różnego rodzaju wydarzeniach sportowych i kulturalnych.reklama zewnętrzna
Author: Andy Atzert
Source: http://www.flickr.com
Jak się okazuje reklama na telebimach ma całkiem spore zalety w porównaniu ze starszymi nośnikami. Przede wszystkim daje niespotykaną do tej pory możliwość elastycznej emisji. Zmiana wyświetlanej reklamy na tradycyjnych bilboardach wiązała się z wysłaniem na miejsce pracownika, który musiał przykleić nową. Przy kilkudziesięciu obsługiwanych punktach robiło się z tego faktycznie sporo pracy, i to nie dla jednego człowieka. Jeśli chodzi o telebimy sprawa będzie dużo prostsza, bowiem starczy wgrać nowy schemat emitowania do urządzenia sterującego i jest po sprawie. I właśnie taka duża elastyczność jest największą zaletą, jaką oferują te nowoczesne urządzenia. Reklamy emitować można z dowolną częstotliwością i kolejnością, a ustawienie ich jest bardzo proste. Kolejną ważną zaletą jest to, że reklama na telebimie gdańsk jest widoczna przy każdej pogodzie. Użyte w tych urządzeniach diody posiadają wysoką jasność, dzięki czemu są doskonale widoczne nawet w całkowitej ciemności czy podczas opadówdeszczu albo śniegu.