Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Czemu dobrze wykorzystać z depilacji laserem

Każda kobieta pragnie mieć piękne ciało. Jednym z warunków znakomitego wyglądu jest gładka skóra. Z tego względu coraz więcej przedstawicielek płci pięknej decyduje się na laserową depilację. Dlaczego warto jest skorzystać z takiego rozwiązania?
Linia kosmetyków
Author: Beyond Beauty-Team
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim laserowa depilacja umożliwia trwałe zlikwidowanie owłosienia. Laser eliminuje cebulki włosa. Depilacja - (http://prestiz.eu/zabiegi/cialo/zbedne-owlosienie/depilacja-woskiem/) nie powinna sprawiać bólu, jednakże może powodować szczypanie albo pieczenie. Dlatego sprzęt ma właściwości chłodzące, które uśmierzają nieprzyjemne odczucia zależne od indywidualnej wrażliwości.

Depilacja jest bezpieczna, bo wytwarzana wiązka światła działa na powierzchni. Nie drażni, co jest niezmiernie istotne przy wrażliwej skórze. Nie trzeba obawiać się zaczerwienień nawet podczas depilacji bikini lub delikatnych obszarów na twarzy. Laser umożliwia usunięcie włosów z każdego miejsca na ciele. Jest niezwykle efektywny, szczególnie przy ciemniejszych i grubszych włosach. Rezultaty są faktycznie imponujące, więc klientka korzystająca z usług będzie z pewnością usatysfakcjonowana. Więcej na ten temat: .

Należy jednak mieć na uwadze, że konieczna jest cała seria zabiegów. Dlaczego? Włosy nie rosną równomiernie, a laser działa jedynie na widoczne owłosienie. Jednakże kilka sesji powinno bez wątpienia starczyć. Oprócz tego należy co roku powtórzyć zabieg w ramach depilacji utrwalającej. Pozwala ona na utrzymanie uzyskanych rezultatów i zadowolenie z gładkiej skóry. Nowa oferta na rynku: produkty ghd.

Pokaż zimą piękne nogi
Nieodzownym plusem jest także fakt, że opisywana depilacja nie powoduje wrastania włosków, co jest powszechnym problemem pań przy depilacji woskiem lub depilatorami elektrycznymi. A wrastające włoski mogą być przyczyną różnego rodzaju stanów zapalnych, przebarwień i blizn, które będą szpeciły nogi. Lepiej jest unikać metod depilacji kończących się takimi rezultatami, aby nie borykać się z uporczywymi powikłaniami.

Depilacja za pomocą lasera jest coraz bardziej powszechna, albowiem daje dużo pozytywniejsze efekty niż likwidowanie owłosienia maszynką bądź pianką. Aby wyszukać gabinety oferujące takie usługi, należy wpisać stosowną frazę w Google, zależnie od miasta, np. „laserowe usuwanie owłosienia, Białystok”. Dzięki temu bez kłopotu trafimy na odpowiednie miejsce, w którym pożegnamy się z trapiącym nas problemem.