Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Oczekiwany pobyt w Spa, czyli co daje nam odnowa biologiczna?

Weekend w spa, tym bardziej w grupie bliskich znajomych lub partnera, to dobra okazja na zrelaksowanie się z jednoczesnym zadbaniem o własne ciało. Gdy mamy odpowiednie środki i jesteśmy zdecydowani to pozostaje jedynie przyszykować się na przyjemny weekend z zabiegami.
zobacz to
Author: Oliver Symens
Source: http://www.flickr.com
Które z nich są warte spróbowania? Spa Polanica zdrój (spa villa alina w polanicy zdroju) zagwarantuje chętnym na połączenie czynności relaksacyjnych z zdrowotną regeneracją przez dwa odprężające dni „ładowania akumulatorów”. Pewnikiem spędzania czasu w spa są rzecz jasna wszelkie masaże. Masaż pleców zapewni pozbycie się napięć w ramionach. Luźne mięśnie sprawią, że odpoczniemy efektywnie, a zarazem wyrzucimy wezbraną w nas energię z tygodnia. Masaż (rehabilitacja medyczna we wrocławiu) pleców zmniejszy także napięcie w pobliżu szyi i ramienia.Kobietom poleca się spróbowanie masażu twarzy. To fragment z wyjątkowo dużą ilością punktów energii i niepozornych mięśni. Dokładnie rozmasowane, z odpowiednim wyczuciem, dadzą nie tylko efekt odpoczynku, ale zapewnią sprężystość i gładkość i
basen
Author: PortoBay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
gładkość skóry twarzy. W komplecie masażowym nie pomijamy rąk i nóg. To równie znakomity sposób na zredukowanie napięcia, mający także właściwości lecznicze. Czy wiecie, że masując stopy czyścimy organizm z toksyn, a uciskami stóp polepszamy funkcjonowanie organów człowieka? Nie pozostaje nic innego jak zweryfikowanie tezy, że nasza dyspozycja jest zależna od nerwowych zakończeń umiejscowionych w dolnych regionach ludzkiego ciała.

Masaże to podstawowe zabiegi, które dostępne są w każdym Spa. Z kolei bardziej bardziej profesjonalne miejsca do odpoczynku i regeneracji organizmu mają też sauny, miejsca na zabiegi z maseczkami i kąpiele mleczne.

Wyświetl większą mapę
Te ostatnie, przygotowane na bazie koziego mleka, przyczynią się do poprawy kondycji skóry. Rozróżniając oferty mamy do wybrania parę rodzajów kąpieli - płatkową różę, ziołowy aromat, z owocami lasu. Maseczkowaniu podlega też twarz. Dzięki zabiegom na twarz wybieramy np. między tradycyjnym peelingiem, mikrodermabazją, czy zabiegami rutynowo oczyszczającymi. Każde łączy to, że dają gwarancję poprawy samopoczucia, co pozwala zebrać siły na trudne dni pracy. Raz na jakiś czas taka chwila ”błogosławieństwa” okazuje się niezbędna.