Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Debiuty na giełdzie - a więc, jak znaleźć dobrego doradcę pieniężnego

Co to jest NewConnect? W jaki sposób znaleźć idealnego doradcę biznesowego? Tego każdej rzeczy poznasz odpowiedź czytając nasz artykuł!


Debiut na NewConnect jest takie samiutkie jak debiut na giełdzie.


debiut na newconnect
Author: New Zealand Tertiary Education Union
Source: http://www.flickr.com


Jednak charakterystyczne dla tego rynku akcji (jego całkowita nazwa to Rynek Akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie) jest to, iż przeprowadzany jest poza giełdą regulowanym, takie jak alternatywny metoda obrotu. Jeśli nie chcesz przejść inicjację na zwyczajnej giełdzie, zadebiutuj z New Connect! W czasie tego inicjacji, czeka Ciebie ratunek ze strony New Connect wewnątrz postaci...
Autoryzowany doradca New Connect - kim jest taka persona? Otóż autoryzowanym konsultantem bywa firma inwestycyjna albo osobnik, który wpisany jest na katalog Autoryzowanych Doradców (musi to być persona, którą jest związana z obrotem ekonomicznym). Jeśli potrzebujesz porady autoryzowanego doradcy newconnect, łatwo ich znaleźć.Persona ta (bądź przedsiębiorstwo) jest zmuszone pozostać jednocześnie główną ze stronek procesu pakowania jakiejś spółki (B&P - obsługa prawna spółek) na rynek NewConnect. Zadaniem doradcy bywa sporządzenie oraz potwierdzenie dokumentów informacyjnych osoby ubiegającej o włożenie do systemu. Ponad to nadzoruje debiut emitenta, ratuje przy tej osoby obowiązkach informacyjnych, a także udziela wsparcia konkretnemu emitentowi przez okres minimum 12 miesięcy po ofercie (inicjacji).

Po przeanalizowaniu tego materiału, polecam (https://www.businessfunds.pl/pozyczki-krotkoterminowe-dla-firm/) inne wiadomości na omawiany temat, które okażą się podobnie absorbujące.

portal NewConnect posiada wielką inwentarz autoryzowanych doradców, które to osoby są rozpierzchnięci po calutkiej Polsce.


dostań się na ich stronkę internetową a także odnajdź kogoś dla samego siebie i własnej przedsiębiorstwa! Nie czekaj oraz zapoznaj się z inwentarzem najlepszych doradców finansowych już w tej chwili!