Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Piękny uśmiech oraz zdrowe zęby natychmiast potrafią przełamać pierwsze lody

Nie bez przyczyny słyszy się, że przy zawieraniu nowych kontaktów biznesowych pierwsze wrażenie jest najistotniejsze. W tym pomóc może olśniewający uśmiech.
Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Nie każdy z nas był obdarzony przez los pięknymi i prostymi zębami. Niektórzy zmuszeni zostali, by pomóc naturze i na przykład mieć aparat ortodontyczny. Są również tacy, którzy posiadają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Biorą się one z różnych przyczyn. Są tacy, którzy są sami sobie winni, gdyż przykładowo palą sporo papierosów albo piją kawę. Inne przebarwienia mogą wynikać z tego, że ktoś ma martwy ząb. Musiał zapewne przejść kanałowe leczenie i w konsekwencji ząb naturalnie zmienił kolor. Wybielanie bywa zatem zabiegiem dość prostym i nie powinniśmy się go obawiać. Możemy również zdecydować się na piaskowanie zębów. To pomaga usunąć kamień oraz niewielkie przebarwienia. Następnie zęby poleruje się, by kolejne drobinki nie były w stanie się już do nich przyczepić. Zabieg należy powtarzać (raz lub dwa razy w roku). W trudnych przypadkach stomatolog może doradzić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Bardzo cieniutkie płatki nakleja się na zęby. Najkosztowniejsze są te, które wykonane są z porcelany, natomiast tańsze bywają wersje kompozytowe. Jeśli żyjemy na przykład w województwie dolnośląskim i potrzebny jest nam stomatolog (Sprawdź stomatolog płock) estetyczny Wrocław zapewne posiada przynajmniej kilkanaście dobrych gabinetów, gdzie dobrzy dentyści rozwiążą nasz problem.
Musimy szukać online opinii o wybranym stomatologu i zapisać się do tego, który wydaje się nam najlepszy ze wszystkich.