Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Szczupła oraz wysportowana sylwetka to marzenie wielu osób — można ją uzyskać pod czujnym okiem trenera

Obecnie ciężko wyobrazić sobie, żeby istniał ktoś, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.


Pragnienie utraty wagi i wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to zaledwie początek sukcesu.


ear laryngolog
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com


trener
Source: http://sxc.hu/


Niestety ogrom osób posiada słomiany zapał i z reguły kończy się na gromkich obietnicach. By nie porzucić treningu po dwóch czy trzech próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i poprowadzi przez trudny okres tracenia wagi i budowania swych mięśni. Będzie to czas zwątpienia oraz czasami złości, ale też radości z osiąganych postępów. Trzeba bowiem jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie da się osiągnąć w dwa tygodnie. Reklamy tak sugerują, gdy chcą sprzedać różne pigułki oraz inne preparaty, ale to wierutne kłamstwo. Tylko treningi i zdrowa dieta przyniosą pożądany i trwały efekt. Aby nie popadać w frustrację tym, że efekty nie będą zauważalne od razu, trzeba przed sobą widzieć drobne cele. To ułatwia zadanie. Prócz tego wsparcie trenera będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które skutecznie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści również do żadnej kontuzji. Nierzadkim problemem ludzi, którzy trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.
PrzeCiążają się już na początkowych treningach, gdyż pragną od razu widzieć efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj nagle zaczynają biegać po kilkanaście km lub podnosić po 80 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało bolesne skutki.