Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób na własną rękę zrobić manicure hybrydowy?

Hybrydowe paznokcie są aktualnie bardzo znane. Jest tak przede wszystkim z tego powodu, że manicure hybrydowy jest o wiele bardziej trwały, niż ten wykorzystywany do tej pory.


Paznokcie hybrydowe można by wykonać własnoręcznie w domu, jednak trzeba mieć świadomość, w jaki sposób to robić.
pacjentki
Author: Vileda
Source: Vileda


Wykonanie takiego makijażu potrwa nie więcej niż zaledwie kilkanaście minut, ale wymaga to pewnej wprawy oraz użycia odpowiednich przedmiotów. Dowiedz się zatem, jak dokładnie zrobić paznokcie hybrydowe i taki manicure, który się utrzyma przez okres kilku tygodni. Hybrydy są obecnie jedną z najpopularniejszych metod pielęgnowania i upiększenia paznokci. Jest tak z tego powodu, że swoją popularność manicure hybrydowy zawdzięcza zwłaszcza trwałości. Prawidłowo przygotowane paznokcie hybrydowe, mogłyby zachować się nawet kilka tygodni. Taki make-up daje pewność, że paznokcie pozostaną w znakomitym stanie przez znaczny okres czasu, zatem jest to idealne rozwiązanie na wakacyjne wycieczki. Do zrobienia hybrydy trzeba przygotować m.in. kostkę, blok polerski, pilnik czy odtłuszczacz. Wybrany odcień hybrydy, jej bazę czy lampę UV, nawierzchniową hybrydę oraz oliwkę do skórek.


hybrydy
Author: Stephen Bradley
Source: http://www.flickr.com


Trzeba zacząć od przypiłowania paznokci zgodnie z naszymi upodobaniami. Następnie trzeba odciąć lub odsunąć skórki. Potem matowimy płytki paznokci. Należy wykorzystywać do tego tzw. bloku polerskiego. Kolejny krok to przetarcie paznokcia za pomocą odtłuszczacza, który wyczyści paznokcie z proszku. Jeżeli płytka jest bardzo tłusta lub trudna, należy użyć ponadto primer. Na tak oczyszczoną płytkę należy nałożyć cienką powłokę bazy i utrwalić w lampie UV przez około dwie minuty.
W następnej kolejności należy nałożyć pierwszą cieniutką powłokę wybranego koloru i utwardzać w lampie ultrafioletowej przez około dwie minuty. Po utwardzeniu koloru, takiej hybrydy, należy nałożyć lakier nawierzchniowy.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy tekst, to szybko zobacz również ten link - ta strona (shapeofu.pl/oferta-zabiegow/bezbolesna-i-skuteczna-depilacja-laserowa-motus-ay/) też okaże się dla Ciebie godny zainteresowania.

Utrwali on ją i nada jej śliczny połysk.