Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak efektywnie i pewnie zażywać sterydy

Wiele osobników trenujących na siłowni zastanawia się, czy brać sterydy. Jeżeli ktokolwiek się na to zdecydował, powinien posiadać świadomość, że powinno się to robić z głową, czyli efektywnie i bez ryzyka.
Kulturysta
Author: Erik Nomm
Source: http://www.flickr.com
Na rynku jest w chwili obecnej wiele przeróżnych środków, dających większe, albo mniejsze wyniki. Wśród tych bardziej rekomendowanych, ze względu na mniej skutków ubocznych, znajduje się metanabol. Metanabol, to steryd używany na pierwszy etap przez większość sportowców. Metanabol, jest tani, efektywny, w miarę pewny, oraz istnieje w formie pastylki.Ażeby w pełni wykorzystać potencjały, jakie zapewnia zastosowanie sterydów, dieta powinna być właściwie dobrana. Podczas zażywania metanabolu, ciało wymaga niezwykle dużo żywności bogatych w białko, cukry i tłuszcze. Przyjmowanie suplementów diety jest sprawą identycznie znaczącą, jak dieta, czy ćwiczenia.

Bez dobrze dobranych suplementów, ciężko jest dostarczać dobrą dawkę elementów kalorycznych niezbędną do optymalnego wzrostu muskułów. Proteina jest bez wątpienia najistotniejszym suplementem używanym w toku cyklu. Stanowi ono budulec muskułów, bez niego nie ma mowy o wszystkich należytych efektach.

Gainer umożliwia przekazanie wysokokalorycznego posiłku błyskawicznie i prosto. Dobrze sprawdzi się jako normalny posiłek w ciągu dnia, oraz wprost po treningu siłowym. Przy używaniu metanabolu konieczne jest osłona wątroby, która będzie musiała ciężko się napracować, ażeby metabolizować toksyny powstałe w czasie cyklu z metanabolu.

Decydując się na cykl sterydowy, powinno się pamiętać, że farmaceutyki należy przystosować do swojego organizmu. Nigdy nie bierze się więcej niż 1 środek na początkowy cykl.

Jeżeli chcesz poznać coś rzeczywiście niezwykłego? Nie ma najmniejszego problemu - spójrz na to a zadowolenie będzie gwarantowane.

Jakość treningu powinna odpowiadać jakości diety. Głównym następstwem jaki dostarcza metanabol jest poprawa regeneracji.

Znaczy to, że biorąc go trzeba ćwiczyć 2 razy silniej, aniżeli normalnie. Najbezpieczniej wykorzystywać piramidkę, na początku cyklu sukcesywnie wzmagamy ilość zażywanych tabletek, aż dotrzemy do ilości optymalnej, na zakończenie cyklu ostrożnie przez parę dni redukujemy wielkość zażywanych pastylek.