Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Skuteczny sposób na wyeliminowanie jednego z najbardziej istotnych niebezpieczeństw

Większą część czasu przebywamy w zamkniętych biurach, często też przy komputerach. Nawet po wyjściu z biura wciąż przebywamy w zatłoczonym oraz pełnym smogu mieście, więc jesteśmy poniekąd skazani na jego klimat.
Zdjęcie tatr
Source: astrojawil.pl


A jak powszechnie wiadomo, liczba jonów dodatnich posiada niezwykle zły wpływ na ludzkie samopoczucie. Na szczęście jest jednak pewien skuteczny sposób, w który moglibyśmy samodzielnie choć nieco polepszyć sprawę.


kieliszek
Author: Anka Albrecht
Source: http://www.flickr.com


Tym sposobem kupno urządzenia pod nazwą jonizator otoczenia. Dzięki jego pracy moglibyśmy się poczuć tak, jakbyśmy stali w środku lasu albo blisko wodospadu. W takich miejscach powietrze jest niezwykle dobre dla dróg oddechowych. Na większe działanie wymienionych wyżej jonów dodatnich, narażone są przede wszystkim osoby, które dużo siedzą przy komputerze albo bardzo lubią oglądać telewizję. W korzystny sposób na bilans ładunków elektrycznych w powietrzu przyczynia się także to, że miejsce, w którym zamieszkujemy to nierzadko dawne suche bagna lub wysypiska odpadków. Mówiąc zwięźle, obecne w otoczeniu jony dodatnie powodują, że powietrze, którym oddychamy nie jest takie, jak naturalne. Rezultatem działania jonów dodatnich są różnorodnego typu kłopoty zdrowotne m.in. alergia, infekcje dróg oddechowych czy migrena.


jonizator
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com


Odwrotnością tych jonów są oczywiście jony ujemne, określane też jako jako "życiodajne".

Ciekawią Cię przeróżnego typu specjalistyczne posty? Więc kliknij tutaj gabinet rehabilitacji warszawa i przeczytaj nasze nowe teksty na ten temat. Czekamy na Twoją opinię.

Posiadają one bardzo korzystny wpływ na rozwijanie się wszystkich żywych organizmów: ludzi, zwierzaków czy też roślin.
Mogą sprawić, że znajdująca się w mieszkaniu żywność będzie się znacznie wolniej psuć, a różnorodnego rodzaju zarazki będą się wolniej tworzyć. Takiego typu jonizator mógłby posiadać funkcję czyszczenia powietrza, higrostat czy też wkład filtrujący wodę. Jest to idealne urządzenia nie tylko dla osób posiadających alergię.