Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Światłoterapia - znany i bezpieczny sposób na depresję zimową

Światłoterapia to prawdziwy sposób na depresję zimową, jaki od wielu lat jest użytkowany na depresję zimową. Jest to sposób sprawdzony i bezpieczny, terapia ta jest całkowicie bezbolesna i aby doniosła zadowalające wyniki wystarczy ledwo parę sesji. W światłoterapii wykorzystuje się specjalną lampę, jaka dzięki dostarczaniu wybornej ilości światła powoduje ulepszenie stanu zdrowia u pacjenta.

lampa antydepresyjna
Source: www.ilumina.pl
Depresja zimowa to choroba, z jaką zmaga się teraz sporo osób. Nie jest to choroba przewlekła, chociaż zdoła powodować dyskomfort, uczucie osamotnienia lub wyczerpania. Z reguły występuje spóźnioną jesienią albo zimą, kiedy jesteśmy narażeni na niewystarczającą dawkę dziennego światła. Zimą wczesnym rankiem oraz późnym popołudniem jest dosyć ciemno, masa osób pracujących od rana do wieczora czuje się więc tak, jak gdyby powstawali w nocy i zarazem w nocy powracali do domu po uciążliwym dniu pracy. Więcej szczegółów na .To wszystko może wywoływać znużenie oraz marny nastrój. Doskonałym sposobem na pokonanie tego pogarszającego się samopoczucia jest - (laserowa korekcja wzroku - czytaj dalej) oczywiście światłoterapia (firma Ilumina). Zabieg ten jest przeprowadzany w wielu rozlicznych gabinetach, jest ich tak sporo, że bezsprzecznie nie będziesz mieć problemów z odszukaniem listy gabinetów i profesjonalistów, jacy proponują profesjonalny zabieg światłoterapii. Aczkolwiek przypuszczalne jest też samodzielne kupowanie lampy do światłoterapii. Koszt zakupu lampy do światłoterapii jest złożony, całość zależy od wielkości takiej lampy i także od marki oraz fabrykanta.

depresja zimowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Zabieg światłoterapii nie jest w żadnym stopniu trudny, starczy tylko znajdować się w zasięgu światła, które jest wysyłane przez lampę. Nie trzeba siedzieć nieruchomo i wpatrywać się w lampę, wolno w tym czasie czytać albo oglądać telewizję, niemniej jednak znaczące jest to, aby nie oddalać się na zbyt wielką odległość od światła, które jest emitowane przez lampę.