Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego warto postawić na depilację laserem?

Kobiety, a od pewnego czasu również mężczyźni, poszukują właściwego sposobu usuwania zbędnego owłosienia ze swoich ciał. Nie każdy z rekomendowanych sposobów może być dobry dla każdej osoby. Konieczna jest więc konsultacja swego pomysłu ze specjalistą, który w swojej pracy miał już styczność z rozmaitymi typami skóry pacjentów. Popularną metodą jest depilacja laserowa, która jest oparta na epilacji niepożądanego owłosienia z zastosowaniem wiązki lasera. Jest to sposób wybierany dziś najchętniej.
Techniki usuwania niechcianego owłosienia

Rosnące włoski na ciele irytują, więc warto pozbywać się ich za pomocą sprawdzonych i rekomendowanych technik. Bezpieczne usuwanie owłosienia ciała odbywa się w odpowiednich warunkach z zastosowaniem nowatorskiego sprzętu. Biorąc pod uwagę laser, jego stosowanie ma za zadanie wniknięcie głęboko w skórę. W ten sposób niszczy się cebulkę włosa razem z korzeniami. Blokuje to szybkie wyrastanie włosa i jest to sposób bezpieczny, stosowany dzisiaj na szeroką skalę.

Depilacja laserowa metodą nie tylko dla leniwych

Metodę usuwania włosów jak depilacja laserowa ulepsza się ciągle, dzięki temu może być ona stosowana w przypadku osób o różnych typach skóry. Rozmaite problemy skórne oraz pewne cechy uniemożliwiają skorzystanie z takiego rozwiązania. Do nich zalicza się np. aktywne infekcje skórne i wykonane niedawno zabiegi chirurgiczne. Wśród przeciwwskazań wylicza się też choroby pęcherzowe i choroby jak bielactwo, łuszczyca oraz padaczka. Ogólnie metoda ta uchodzi za bezinwazyjną oraz w całkowicie bezpieczną. Więcej na http://www.dermamed.com.pl/epilacja-laserowe-usuwanie-owlosienia/.Najistotniejsze przeciwwskazania w przypadku depilacji laserem

W przypadku depilacji laserowej najistotniejszym plusem jest z pewnością to, że nie musimy często usuwać włosów. Wiązka lasera wytwarza pewnego rodzaju energię, którą łapie melanina – barwnik włosa. W ten sposób zmienia się ona w energię termiczną, więc cebulka włosa jest na zawsze zniszczona. Fachowcy pomogą każdej zgłaszającej się osobie dobrać właściwą moc impulsu, który warunkuje typ skóry oraz włosów.