Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Moda męska, czyli drobiazgi, przy pomocą których mężczyzna pokazuje, że ma swój indywidualny styl

Nie ulega wątpliwości, że szata zdobi człowieka i tyczy się to tak kobiet, jak i mężczyzn. Przeważnie to panie dbają o najmniejsze dodatki i detale, gdyż mają świadomość, że mogą one wpłynąć na ogólny image i podkreślić styl. Niemniej panowie również kochają dodatki, w szczególności gadżety oraz te ozdoby, przy pomocą których pokazać, że mają klasę. Co do takich możemy zaliczyć?

Koszula z garniturem
Author: Kent Wang
Source: http://www.flickr.com
Jedną z takich ozdób jest modny zegarek. Oczywiście wybór tego rodzaju gadżetów jest niezwykle szeroki, tak że każdy mężczyzna może wybrać zegarek najlepszy dla siebie. Niemniej można pod tym względem wyróżnić pewne charakterystyczne tendencje. Mężczyźni wybierają zegarki (zobacz: zegarki balticus) albo sportowe, albo eleganckie, oferujące wiele funkcji i możliwości, które równocześnie będą dobrze wyglądać na ich ręce - w tym względzie ważna jest zarówno estetyka dodatku, jak i jego funkcjonalność.Innym modnym dodatkiem, na który stawiają mężczyźni są ozdobne paski skórzane - szeroka gama spinek do koszul. Skóra jest gwarantem wytrzymałości i trwałości. Dzięki niej pasek także dobrze wygląda i przyciąga uwagę. Paski skórzane mają to do siebie, że z natury prezentują się osobliwie i nie muszą być specjalnie dekorowane. Najczęściej dodatkową ozdobą jest w tym przypadku odpowiednio dobrana klamerka, ale bywa także, że paski tego typu są specjalnie grawerowane, dzięki temu prezentują się naprawdę wyjątkowo.


Modne dodatki dla panów to oczywiście również krawaty i zakładane zwłaszcza przez panów, którzy cenią sobie styl i klasę spinki do koszuli. Te niepozorne ozdoby, świadczą o tym, że mężczyzna zwraca uwagę zarazem na komfort, jak i elegancję. Spinki są dla panów ceniących szyk i klasykę. Warto zakupić takie, które będą posiadały ulubiony motyw czy design.

W internecie jest dużo niezwykle interesujących informacji - jeżeli chcesz poznać jeszcze jeden - sprawdź na stronie (https://www.dermamed.com.pl/oferta/chirurgia-onkologiczna) a nie będziesz żałować!

W ten sposób będziemy mogli zaakcentować swoją indywidualność, a zarazem temperament.

Inne dodatki, które panowie kupują, żeby bardziej uatrakcyjnić swój wygląd to oczywiście niebanalne okulary, czy elegancki, a zarazem praktyczny portfel. W artykule pominęliśmy gadżety elektryczne, telefony, etui itd., aczkolwiek one również wybierane są przez wielu mężczyzn żeby podkreślić styl. Wszystkie dodatki warto wybierać z rozmysłem aby nie przesadzić i finalnie nie wyglądać zbyt trywialnie.