Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Coraz częściej możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że kondycja naszych włosów świadczy o tym jak się czujemy. Można to uznać za przesadę, jednak…

Jak wiemy, w każdej anegdocie jest ziarenko prawdy, jednakże fryzura w pierwszej kolejności to nasza wizytówka, a nie wyznacznik humoru (choć czasem może się tak dziać). Wizualnie włosy mają wyraźny wpływ na to, jak widzą nas inni ludzie. Nieładnie ułożone, czy też po prostu nieprzeczesane włosy mogą być powodem do wstydu. Podobnie dzieje się w sytuacji, gdy ktoś nosi na swojej głowie papkę powstałą na skutek zbyt dużej ilości żelu.
wizyta u fryzjera
Author: Dale
Source: http://www.flickr.com
Takie widoki są na szczęście coraz rzadsze, bowiem wśród ludzi rośnie świadomość, że nasz wygląd jest naszą wizytówką. Od dawna wiadomo, że dobra aparycja ułatwia na przykład dostanie lepszej pracy. Na szczęście wcale nie trzeba się rodzić celebrytą o wyjątkowej urodzie. Wielu ludziom wystarczy to, że umieją wydobyć z siebie całe piękno, uwydatnić je makijażem czy ciekawą fryzurą właśnie.Odpowiednie maniery, zawsze czysty i wyprasowany strój to już początek dobrego wrażenia, jakie możemy zrobić na innych ludziach. Wcale nie musimy zarabiać wielu pieniędzy, by inni byli pod naszym wrażeniem. Urok i czar, wysmakowany gust i skromność z pewnością uwiodą ludzi wokół nas. Nasze włosy w tym wszystkim pełnią niemałą rolę, stąd też trzeba im poświecić nieco uwagi. Fryzjer męski Poznań zaproponuje każdemu z nas takie uczesanie, jakie najbardziej będzie pasować do naszej twarzy.

Warto pamiętać o tym, że symetryczna grzywka nie każdemu będzie pasować, to samo z klasycznym ścięciem na boba. Warto wiedzieć w czym wyglądamy najlepiej. Jeżeli brak nam tej wiedzy, chociaż raz zgłośmy się do stylisty, aby wiedzieć, jaka fryzura i makijaż pigmenty do microbladingu najlepiej pasują do naszej twarzy. To samo dotyczy wybrania okularów oraz kolorystycznego dobierania strojów. Tutaj przeczytasz więcej: linkuję.


fryzjer
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Na sam koniec warto zaznaczyć, że wizyty u fryzjera nie powinny dotyczyć tylko chęci zmiany uczesania, ale także dbania o zdrowie włosów. Przycinanie to podstawowy zabieg, któremu każda osoba powinna poddawać się co najmniej raz na trzy miesiące. Zabiegi pielęgnacyjne wzmacniające włosy to kolejna sprawa. Nie są one obowiązkowe, jednak na pewno będą nam służyć, stąd też przy okazji ścięcia kilku centymetrów, warto poprosić o nałożenie wzmacniającej odżywki.