Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Być pięknym, czyli o możliwościach, jakie oferuje nam medycyna estetyczna

Większość z nas pragnie żyć bez końca, a przynajmniej zachować młodość. Czy jest to możliwe? Posiadając pokaźny kapitał finansowy, można zadbać o siebie i swoje ciało. Medycyna estetyczna jest tak dalece zaawansowana, że możemy spokojnie przedłużyć młody wygląd o kilkadziesiąt lat. Jednak czy pogoń za młodością nie będzie miała wpływu na nasze zdrowie?
Co nam daje medycyna estetyczna (szczegóły w podanym źródle)?

Panie troszczą się o urodę oraz podążają za utartymi kanonami piękna. Medycyna estetyczna daje możliwość na poprawienie niektórych części ciała, które powodują u kobiet kompleksy. Popularne stało się dzisiaj powiększanie biustu, ust czy pośladków. Już od kilkudziesięciu lat także praktykowane jest wypełnianie zmarszczek czy stosowanie botoksu ((poznaj dodatkowe informacje)). Ulepszanie ciała dla niektórych stanowi obsesję. Trzeba uważać, aby nie uzależnić się oraz wciąż nie przesiadywać w salonie kometologicznym.
depilacja laserowa
Author: Elite
Source: Elite
Użyteczna strona: MediDerm.Depilacja laserowa – skuteczna metoda na wyeliminowanie nadmiernego owłosienia?

Ewolucja nie pozbawiła nas niektórych cech, cechujących ludzi pierwotnych. Zalicza się do nich np. owłosienie nóg bądź rąk. Kobiety walczą z włosami na nogach, stosując kremy do depilacji, pianki oraz żele do golenia bądź plastry z woskiem.

Są to rozwiązania krótkookresowe – trwały efekt daje wykorzystanie depilacji laserowej. Zabieg ten nie jest bolesny, ale powinieneś zdać sobie sprawę, że laser upośledza mieszki włosowe. Nie jest to równoznaczne z tym, że włosy nie odrastają. Są za to słabsze i nie tak widoczne. Zabieg należy wykonać kilkakrotnie, aby pozbyć się problemu nadmiernego owłosienia. Depilacja laserowa może pozbawić się jednego z drażliwych problemów.