Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Walory kamieni szlachetnych, szczególnie tak unikalnego jak Cytryn

Kamienie szlachetne i ozdobne nosimy dla przyjemności, z miłości do piękna. Przypuszczamy także, że posiadają wpływ na nasze zdrowie i urodę, sukces i zaszczyty. Kamienie w biżuterii powinny być dobierane do charakteru i osobowości. Jednym z interesujących i rzadko występującym kamieniem jest cytryn.
Jest to żółta wersja kwarcu. Jest to kamień przejrzysty, a jego żółta barwa wywodzi się od śladowych ilości żelaza zalegającego jako dodatek w jego budowie. Najwyżej doceniane cytryny posiadają kolor ciemnopomarańczowy. Może je obejrzeć tutaj cytryn. Cytryn jest kamieniem, jaki służy utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w dziedzinie materialnej, także zadowolenia z życia zawodowego. Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich ludzi operatywnych, jakie czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. We wszelkich tych sytuacjach potrzebna jest odwaga, siła przebicia, zdolności oddziaływania, logiczne myślenie i silna motywacja duchowa.[IMG=1412/54919a6f12ea3___flickr_15533087299.jpg|R|W=200|ALT=cytryny w ofercie Cytryn to kamień szczęścia nadający śmiałości w negocjacjach biznesowych. Wskazane jest ubrać się w biżuterię z cytrynem w dniu ważkich rozmów zawodowych, lub ciężkich postanowień do podjęcia. Dlatego że żółte odcienie cytrynu jest nadzwyczaj rzadko napotykane w naturze, jubilerzy wytwarzają kamienie nadzwyczaj zbliżone do kamienia naturalnego. Jednak wyłącznie autentyczny cytryn jest doskonały dla ludzi, którzy nie znajdują się na stanowiskach pracy z stereotypowymi, powtarzanymi i niewiele twórczymi działaniami, lub wypełnionymi obarczonymi z góry zadaniami. Ten kamień jest dla tych, którzy czując w sobie spore pokłady energii twórczej pragną łączyć pracę zawodową ze swoją pasją i wyłącznie wtenczas czerpią z niej satysfakcję. Jeste http://www.gemeo.pl/upu tutaj .


Cytryn jest też kamieniem dobrobytu. Przyciąga wiele odpowiednich sposobności, czyli wydarzeń, oraz stosownych ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy, czy w wyjściu z zastoju finansowego.
Według medycyny ludowej cytryn podwyższa predyspozycje regeneracyjne ustroju w trakcie choroby. Obniża znaczny poziom cholesterolu we krwi, również gwarantuje prędkie uśnięcie i zdrowy, solidny sen. Poprawia dodatkowo pracę systemu trawiennego, zmniejsza dokuczliwości gastryczne i jelitowe.