Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Kiedy nadciąga jesień przydatna będzie lampa na niepogodę

Wszyscy dobrze wiemy, że o wiele lepiej się czujemy, gdy jest powyżej dziesięciu stopni i grzeje słoneczko niż w momencie, kiedy leje deszcz i za oknem jest szaro. Z tego powodu w czasie jesieni i zimy wybieramy się na wczasy do ciepłych krajów. Ale nie zawsze znajdujemy na taki wypad pieniądze. Część osób chodzi raz na jakiś czas na solarium, żeby odrobinę się pobudzić i mieć lepsze samopoczucie. Terapia światłem, jest bardzo popularnym sposobem leczenia nie jedynie sezonowego przygnębienia, ale też stanów depresyjnych.


zima
Author: Kabelleger
Source: http://www.flickr.com
Dlatego sporo osób inwestuje w lampa antydepresyjna. Taka lampa daje możliwość robienia sobie regularnych sesji doświetlających, które znakomicie wpływają na samopoczucie osoby poddającej się takim zabiegom.

Żeby zgłębić wiedzę na przedstawiany temat obejrzyj stronę (atomrtg.pl/), która ma interesujące dane na prezentowany temat - wystarczy kliknąć!

Lampy te są dostępne dla każdego. Jednak kupując lampę powinniśmy sprawdzić, czy lampy tej firmy mają atesty medyczne i wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych. Światło pomaga w zwalczaniu depresji. Jesienna chandra, powtarzające się stany znużenia, ogólna apatia, problemy ze snem, niska aktywności psycho-fizycznej, wszystkie te sytuacje mogą być związane z niedostateczną ilością słońca.

Słońce daje nam siłę do życia. Zresztą nie trzeba robić tu żadnych doświadczeń naukowych, wystarczy, że przypomnimy sobie jak wstajemy z łóżka, kiedy za oknem świeci słońce i jak to jest w momencie, kiedy za oknem jest szaruga. Różnicę widać gołym okiem i sami bardzo dobrze wiemy jak się czujemy w obu przypadkach (pomocne źródła na Tak, więc kiedy brak słońca za oknem dobrze kupić lampa antydepresyjna. Sporo osób z sezonowej chandry wpada w coraz gorszy stan emocjonalny. Kondycja psychiczna jest w totalnej ruinie, bo nie trudno zauważać same minusy, gdy brak właściwej dawki słońca. Tak, więc zamiast pogrążać się w otchłani beznadziejności, lepiej ogarnąć sobie odpowiednią dawkę światła, właśnie z pomocą lampy antydepresyjnej.


zła pogoda
Author: Christian Heindel
Source: http://www.flickr.com
To urządzenie pozwala na dostarczenie nam takiej dawki światła jakiej będziemy potrzebowali. Taka fototerapia to świetne rozwiązanie dla każdego z członków rodziny.

Musisz znaleźć inne tego typu materiały? Jeżeli tak, ta wskazówka ze strony jest warta uwagi, gdyż dotyczy analogicznej kwestii.

Wystarczą jedynie dwie sesje dziennie przez kilka lub kilkanaście minut posiedzieć przy takiej lampie i człowiek czuje się o wiele lepiej. Odchodzą wszystkie dziwne myśli i chce się po prostu żyć. Spora część osób nie była w stanie uwierzyć, że taka niepozorna lampa może tak wiele dobrego zdziałać, ale sami po pierwszych seansach potwierdzili, że to inwestycja, która opłaci się każdemu. Wszyscy przecież doskonale wiemy, że zdrowie jest bezcenne.