Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

O tym, z jakich powodów dobrze jest zdecydować się na soczewki kontaktowe.

Czasem jest tak, że posiadamy wadę wzroku i koniecznością jest to, abyśmy zakładali okulary. Współcześnie nie jest to już trudność i nie musimy się obawiać, że ktoś będzie się z nas śmiał, jak to bywało w dzieciństwie. Noszenie okularów to aktualnie norma i nikogo nie śmieszy widok osoby z okularami na twarzy. Problem jednak może wystąpić w momencie, gdy aktywnie uprawiamy sport albo mamy dużą wadę wzroku. Obecnie okulary to czasem niemal dzieła sztuki, ponieważ wybór różnorodnych oprawek okularowych jest tak ogromny, że niejeden dobierze coś właściwego dla siebie.

Także gdy idzie o szkła, mamy możliwość zawsze dopasować je do naszych wymagań.

Kliknij tutaj - ta treść Ci się spodoba. Zawarte tam informacje dotyczą podobnej tematyki, co tekst, który w tej chwili czytasz.

Jeżeli dużo czasu siedzimy przed kompem, to warto nabyć sobie specjalną powłokę
szkła kontaktowe Bausch&Lomb
Author: Fiona Henderson
Source: http://www.flickr.com
, która odbija promieniowanie monitora. Do tego możemy dopasować prawidłowe utwardzenie naszych szkieł tak, żeby zbyt prędko się one nie rysowały. Jedyny problem w przypadku okularów to grubość szkieł, jednak i z tym można sobie poradzić poprzez cieniowane. Dobór dobrych, stylowych i najlepszych dla nas okularów nie jest kłopotliwe, ale co robić, kiedy czynnie uprawiamy sport lub mamy tak sporą ujemną wadę , że noszenie okularów wiązałoby się z wmontowaniem w oprawki dość niemałych szkieł, które niełatwo odpowiednio wycieniować. W tego rodzaju przypadkach świetnym wyjściem jest używanie soczewek kontaktowych. Te niewielkie żelowe soczewki nakładamy bezpośrednio na gałkę oczną, co daje gwarancję tego, iż soczewka przy normalnym stosowaniu nie wypadnie z oka a my sami nie będziemy musieli się obawiać, iż grając przykładowo w koszykówkę ktoś uderzy nas piłką w twarz a przy okazji poniszczy nam okulary, szkło rozsypie się i jeden z odprysków wbije się w gałkę oczną. Szkła kontaktowe typu chociażby 1 day extra Biomedics są obecnie bardzo powszechną alternatywą dla standardowych okularów.niebieskie oczy
Source: pixabay.com
Z bardzo wielkiej oferty możemy dobrać sobie kontakty korekcyjne lub te , które zmieniają kolor oka. Co więcej, możemy nabyć soczewki miesięczne, ewentualnie, kiedy nie chcemy ich na stałe stosować, to mamy możliwość wybrać bausch&lomb purevision 2 czy też inne, podobnie dobrej jakości. Co interesujące, aktualnie można także nabyć soczewki, których nie trzeba zdejmować na noc, ale można w nich zasypiać. Szeroki wybór szkieł kontaktowych pozwala każdemu nabyć zarówno szkła wyłącznie korekcyjne, jak też zmieniające barwę tęczówki, a w dodatku możemy wybrać sobie dowolnego producenta i rodzaj soczewki. Najistotniejsze jest jednak, ażeby szkło jak najlepiej odpowiadała naszym wymaganiom.