Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakie są zalety acai

Jagody Acai to amazońskie owoce, które rosną na palmach w sercu ciemnej dżungli. Nikt raczej nigdy by o nich nie usłyszał, gdyby nie ich wspaniałe właściwości. Trend na te pyszne owoce ostatnio przyszła do naszego kraju.

Dobrze, żebyś i ty uświadomił sobie, czemu warto wyłożyć nieco pieniędzy i nabyć dla siebie i rodziny zdrowie o wspaniałym smaku.

Wielu fachowców proponuje jagody Acai lub zieloną kawę na odchudzanie - odchudzające właściwości zielonej kawy. Wspierają spadek niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, gdyż zawierają bogate ilości dobrych dla człowieka kwasów tłuszczowych. Owe zbawienne substancje pomagają zmniejszyć poziom szkodliwego cholesterolu we krwi. Oprócz tego spożywanie jagódek z Amazonii efektywnie stabilizuje cały układ pokarmowy i oczyszcza organizm z zalegających toksyn.acai na drzewie
Owoce Acai to skarbnica fantastycznych antyoksydantów. Te malutkie owoce posiadają ich znaczne ilości, wyprzedzając wszystkie znane nam owoce. Antyoksydanty to związki chemiczne, które spowalniają rozrost komórek nowotworowych oraz spowalniają starzenie. W dobie, gdy rak stał się światową chorobą cywilizacyjną, jedzenie (karpat kebab rzeszów) owoców z sporą zawartością przeciwutleniaczy to podstawa.

Jagody te mają też pełne spektrum mikroelementów i witamin. Mogą pochwalić się działaniem ułatwiającym relaksację. Pokrzepiają mięśnie (dzięki zawartości sporej liczby aminokwasów), wyostrzają wzrok. Bronią przed chorobami. Przynoszą ulgę osobom cierpiącym na nadciśnienie, przez co mocno zwiększają ochronę przed chorobami układu krwionośnego. Brazylijskie pyszności potrafią także podnieść nasz humor i zwiększyć możliwości umysłowe. Nie jest stąd wyolbrzymieniem podsumowanie, że te południowoamerykańskie owoce są cenne jak złoto dla naszego zdrowia.

Nie obawiajcie się, owoce Acai nie kosztują tyle, co kawałki złota, mimo że są rzecz jasna droższe, niż nasze rodzime leśne jagódki. Pechowo, nad Wisłą niełatwo je znaleźć w sklepach. Wyjściem jest internet, w którym znajduje się parę stron z tym przysmakiem w ofercie. Pamiętaj, żeby ocenić prawdziwość owoców i nie dać się nabrać na przekręty złych sprzedawców. Polecamy