Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

W sytuacji kiedy idziesz do fryzjera i pragniesz odmienić uczesanie, zdecyduj się na męski pompadour – ta fryzura jest naprawdę modna!

Nie tylko kobiety uwielbiają wybrać się do fryzjera i zafundować sobie nową fryzurę, także mężczyźni chcą zostać modnie obcięci. Piękne fryzury nie są już jedynie domeną kobiecą, a producenci środków do pielęgnacji bądź stylizacji pasm zauważyli, że panowie są bardzo dobrymi klientami.
Obecnie na półkach sklepików z kosmetykami lub drogerii można dostrzec mnogie specyfiki do pielęgnacji męskich włosów, a fryzjerzy oferują interesujące uczesania dla panów.
fryzura męska
Author: Męskie Cięcie
Source: http://meskiezaciecie.pl/
Męskie fryzury także są interesująceZadbany mężczyzna powinien troszczyć się o wygląd posiadanych włosów, stanowią one albowiem element jego wizerunku. Nawet najkosztowniejsze ubrania czy wspaniały aromat wody (jonizator wody) po goleniu nie spełni swojego zadania, jeżeli mężczyzna posiada niechlujne, zbyt długie włosy albo nieładne uczesanie. Na szczęście panowie również dostrzegli, jak kluczową rolę odgrywa zadbana fryzura dzięki czemu chętniej idą do fryzjera. Nie są już także skazani na wciąż te same uczesania, gdyż styliści męskich włosów proponują coraz ciekawsze ewentualności czesania.

Jak dobrać fryzurę dla siebie?

W momencie, gdy wybiera się do fryzjera oraz szuka się nowej fryzury dla siebie, potrzeba w tej kwestii zaufać specjaliście. Nie w każdym przypadku określona fryzura pasuje do wizerunku człowieka, nieraz przeszkadza typ urody albo łysienie. Dlatego warto posłuchać, co w kwestii uczesania ma do powiedzenia stylista. Może będzie potrafił dobrać uczesanie, w którym klientowi będzie świetnie, jak też wspaniale się w wybranej fryzurze poczuje.

Wybierz pompadour - to uczesanie jest niesamowicie modne!

Wielu panów dzisiaj decyduje się na uczesanie fryzura typu pompadour ta okazuje się właściwie uniwersalna, bo świetnie komponuje się z wieloma rodzajami urody a w zależności od wersji pasuje ludziom w różnym wieku.
Polega ona na tym, że stylista ścina boki głowy na dość krótko, z kolei środek pozostaje sporo dłuższy i najczęściej bywa zaczesywany od przodu w tył. Część mężczyzn chce te włosy nieco stawiać, kolejni zezwalają im lekko spływać na tył głowy. Dziś podobne uczesanie można wykonać w niemal każdym punkcie fryzjerskim. Warto się na nie zdecydować, ponieważ okazuje się popularne i rzeczywiście świetnie się przedstawia