Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Potrzebne urządzenia oraz funkcjonalne meble idealne do twojego salonu kosmetycznego

Kiedy zakładamy swój salon kosmetyczny potrzebny jest nam niezbędny sprzęt oraz meble, by go urządzić. Na rynku jest wiele produktów specjalnie do salonów kosmetycznych, istotne jest, aby wybrać dobrej jakości sprzęt, który posłuży nam kilka lat.

manicure
Source: http://sxc.hu/
Zależnie od tego jakiego typu usługi oferujemy taki sprzęt jest nam potrzebny. Gdy nasz salon (zobacz art beauty salon) zajmuje się jedynie usługami manicure jak również pedicure niezbędny nam będzie przede wszystkim stolik do manicure z dużą ilością szuflad bądź półek a także fotel do pedicure. Ważne jest, żeby meble kosmetyczne były komfortowe zarówno dla klientów jak również dla pracowników. Niekiedy zabiegi długo trwają, dobrze jest więc zadbać na przykład o naszą postawę kupując wygodne krzesła. Przyda się na pewno frezarka do manicure i pedicure, która przyspieszy pracę- . Ważne jest jednak, żeby osoba obsługująca ją była dobrze przeszkolona z obsługiwania sprzętu, ponieważ łatwo jest poniszczyć płytkę paznokci.

Poza miejscem, w którym robione są zabiegi, musimy zadbać także o poczekalnię dla klientek. Wygodne kanapy bądź fotele uprzyjemnią czas spędzony na oczekiwaniu w kolejce. Możemy również wyposażyć się w stolik kawowy i oczekującym klientkom proponować w zależności od upodobań pyszną kawę lub herbatę. Jest to bardzo popularne w salonach fryzjerskich, gdy klientki muszą długo czekać na przykład w trakcie farbowania włosów czy też innych zabiegów fryzjerskich. Ważnym elementem wyposażenia salonu będzie autoklaw do sterylizacji używanych narzędzi. Dbanie o higienę w salonie kosmetycznym jest bardzo ważne jednocześnie dla pracowników jak również dla klientów korzystających z oferty. Kupując tego rodzaju urządzenie wskazane jest zwrócić uwagę na informację, czy jest ono zgodne z obecnymi wymogami sanepidu- pełen raport.pedicure
Author: awesomnesslol666
Source: http://www.flickr.com
Salon kosmetyczny to miejsce relaksu dla odwiedzających go klientek. Warto wiec dbać o czystość jak również przytulną atmosferę w takim miejscu. Klientki na pewno powrócą zadowolone do swoich domów po miłym popołudniu spędzonym na pielęgnacji dłoni czy też włosów. Kupując profesjonalny sprzęt możemy znacznie uprościć i przyspieszyć pracę.