Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Czym jest obrzezanie, dlaczego się go wykonuje i dlaczego jest to drażliwa kwestia tabu w naszym kraju?

Chcesz się dowiedzieć sporo o obrzezaniu? Jesteś zainteresowany dlaczego wykonuje się taki zabieg? Sprawdź co na ten temat mają do powiedzenia specjaliści!
Obrzezanie to usunięcie części albo też całego napletka.
urolog z Gdańska
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj operacja ta ma charakter kulturowy lub jest po prostu religijnym obrządkiem. W ostatnim czasie jednak niezmiernie rośnie odsetek mężczyzn, którzy to z przeróżnych powodów postanawiają na takie oddanie swojego narządu pod skalpel. Pytanie brzmi tylko, czy trzeba. Wskazuje się tu argumenty za i przeciw, na których bazie jednak nie można dojść do konkretnych obiektywnych wniosków. Jest tak, że w niektórych zakątkach globu, przykładowo przede wszystkim w państwach anglojęzycznych, obrzezanie ( zobacz tutaj) jest pod koniec XIX wieku popularne głownie z powodów związanych z istotnymi poglądami quasi-medycznymi lub obyczajowymi. Na przykład w USA zabieg ten dobrze przyjął się, bo stał się wyróżnikiem eleganckich bogatych mężczyzn klasy średniej, więc następnie każdy chciał mieć taki atrybut. Do dzisiaj sporo amerykańskich kobiet oczekuje, by mężczyzna był obrzezany. Wytłumaczają to przykładowo tradycją, higieną lub estetyką. Natomiast w naszej społeczności obrzezanie to kwestia tabu. Czerpie się to m.in. z automatycznego skojarzenia zabiegu obrzezania z rodowodem żydowskim oraz względami religijnymi, jakie to obowiązują przykładowo wśród muzułmanów. Z drugiej strony, obrzezanie Gdańsk jest nierzadko koniecznym składnikiem terapii w sytuacji, gdy mężczyzna był chory na stulejkę. To też jest sprawa bardzo delikatna, o której zazwyczaj głośno się nie opowiada. Gdy jednak potrzeba Ci takiego zabiegu zgłoś się na obrzezanie Gdańsk. Z kwestią narządów rozrodczych jest powiązany się także urolog Gdańsk.

Jeżeli zastosowana w niniejszym artykule narracja do Ciebie przemawia, to zobacz tu pizza korona inne tego typu posty - one dotyczą pokrewnej problematyki.

Urolog Gdańsk leczy wszystkie różnorodne schorzenia powiązane z naszym narządem moczowo-płciowym -


Wizytacja u doktora urologa dla niektórych z nas może wiązać się z poważnym stresem oraz wstydem, dlatego należy już wcześniej się do niej odpowiednio przygotować.
Dowiedz się więc, z jakimi objawami pójść do urologa i jak będzie zachodziła taka wizyta. W końcu kłopoty urologiczne to nic strasznego, można je skutecznie wyleczyć.