Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Na czym polega zabieg pomniejszenia sromowych warg? Dla kogo jest tego typu operacja? Jakie są wskazania do jego przeprowadzenia?

Faktycznie nikt do końca nie zdaje sobie sprawy, jak powinny prezentować się wargi sromowe, lecz bardzo dużo kobiet jest zdecydowanych na ich zmianę. Czasem zmiany są zauważalne bez lekarskiej diagnozy, w innych sytuacjach niezbędne jest to, co powie lekarz, czy taki przypadek jest klasyfikowany do operacji.


Jest to bardzo często operacja, jaka ma na celu zmniejszenie warg sromowych. Z fizjologicznej perspektywy najważniejszym celem warg sromowych (mniejszych) jest ochrona łechtaczki i ujścia cewki moczowej a także pochwy. Jeżeli chodzi o wargi sromowe większe, to składają się one z warstwy tłuszczowej, jakie dodatkowo ochraniają je od zewnątrz oraz ulepszają komfort siedzenia i stosunków seksualnych. Podczas\W czasie zabiegu dość często pomniejsza się chirurgiczne właśnie te zbytnio długie wargi mniejsze, jakie zbytnio wystają.


plastyka warg sromowych
Author: vxla
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością plastyka warg sromowych (portal firmy) nie jest dla osób, jakie chcą zmienić wargi sromowe ze względów estetycznych, gdyż dość często są to zbytnio wydumane przypadki. Po prostu, aktualnie panuje określona histeria mająca związek z różnymi częściami ciała. Wargi sromowe nie stanowią tu wyjątku, więc dobrze to wiedzieć. Plastyka warg sromowych natomiast jest wskazana dla niektórych kobiet, jakich zbyt rozrośnięte mniejsze wargi utrudniają funkcjonowanie, nie tylko w obszarze seksualnym. Czasami większe wargi tworzą bardzo duży dyskomfort w czasie noszenia bielizny, utrudniają więc wszelką aktywność fizyczną. Zabieg jest wykonywany po konsultacji z lekarzem oraz przedstawieniu koniecznych wyników badań krwi.

Czy prezentowany artykuł Cię zainteresował? W takim razie zobacz odmienny polecany serwis lifting bydgoszcz, który również posiada ciekawe informacje.

Niezbędne też, by pacjentka była krótko po menstruacji. Przeczytaj więcej: profesjonalne zmniejszenie warg sromowych.


Zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym, czas trwania jest w okolicach jednej do dwóch godzin.

Poświęć chwilę i sprawdź tu implanty kraków ceny podobne informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zaintrygują, więc nie czekaj za długo:)

Następnego dnia można wrócić do domu. Ból po skończonym zabiegu nie jest na pewno dotkliwy, bardzo często jest to wyłącznie pieczenie, zaś blizny nie są najczęściej zauważalne.
Bardzo ważne jest oczywiście doświadczenie oraz zręczność chirurga, gdyż tego rodzaju miejsca intymne u kobiet są bardzo delikatne oraz unerwione. Po operacji, przez pierwsze dwa tygodnie powinniśmy unikać długiego siedzenia, lecz także mocnego wysiłku i wzmożonej higieny. Seks możemy uprawiać już po 6 tygodniach.