Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Osobista stylistka - kształtowanie własnego image'u|Komu konieczna jest stylistka?

Prezencja to w dzisiejszych czasach sprawa najistotniejsza, image wpływa na postrzeganie nas przez środowisko, demonstruje nasze podejście do życia, humor oraz dominujące cechy naszego charakteru.


osobista stylistka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Jest znaczącym czynnikiem na drodze zawodowej. Stąd dzisiaj, gdy to szata zdobi człowieka trudniej będzie tym, którzy nie potrafią zatroszczyć się o wygląd, nie mają pojęcia w czym korzystnie wyglądają a także jakie okrycia odpowiednie są na dane okazje. Dla takich ludzi powstała usługa: osobista stylistka, czyli partnerka zakupów a także stylistka w jednym.
Jest to pomysł świeży, który na pewno wyznaczy nowy kierunek w sferze shoppingu. Usługi Personal Shopper uproszczą życie szczególnie tym, dla których kupowanie sobie ciuchów jest zajęciem denerwującym i trudnym oraz tym, którzy chcą przeistoczyć swój wizerunek, aby odmienić życie. Taka osoba to nie jedynie stylistka - to również dobry kompan sprawunków - bezpośredni do bólu, lecz wyłącznie po to, ażeby pomóc ludziom odszukać atuty swego wyglądu natomiast skryć wady. Mniema, iż każdego da się wystylizować tak, ażeby wyglądał oraz czuł się niczym milion dolarów. Ubiór ma moc, której nie da się przecenić - przyciąga ludzi, dopomaga zarówno w pracy jak też w życiu osobistym. Usługi style coaching uproszczą żywot szczególnie tym, dla których kupowanie sobie ubrań jest zajęciem męczącym a także trudnym.


Szlak zakupów z osobistym stylistą rozpoczyna się w ... kawiarni, stylistka powinna dowiedzieć się jaki bieg preferuje jej klient, które kocha kolory, jakim dysponuje budżetem.


Poznanie wymagań klientki to początkowy krok do zaplanowania zakupów marzeń i opracowania trasy szalonych zakupów. W następnej kolejności zakupy to już sama rozkosz: profesjonalna stylizacja, propozycje odzień donoszone przez stylistkę do przymierzalni.