Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Style Coaching - co to takiego?|Parę ciekawych informacji na temat Style Coaching

Style Coaching nawiązuje nie wyłącznie do odmiany zewnętrznej, lecz także wewnętrznej. Masa ludzi zakłada, że style coaching obejmuje tylko zmianę wyglądu zewnętrznego, odnalezienie nowego stylu czy też tworzenie własnego wizerunku, ale to nie wszystko.
osobista stylistka
Author: DER-MED
Source: DER-MED


style coaching
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com


Nasz ubiór zewnętrzny, to w jaki sposób wyglądamy i jakże się czujemy w danej stylizacji, oddziałuje na naszą autokrytykę i pewność siebie. Jeżeli czujemy się niepewnie, nie wiemy, jak dostosować stosowny strój lub kolorystykę, która będzie do nas pasować - widać to w naszej samokrytyce. Nieraz stajemy się wycofani i niepewni, trudno nam nawiązywać kontakty z innymi ludźmi.


Osobista stylistka zadba o zmianę wizerunku, uwzględniając rodzaj sylwetki i analizę kolorystyczną. Usługi style coaching obejmują także (kontynuuj) przegląd szafy lub wspólne zakupy, a także kreowanie własnego, indywidualnego wizerunku. To jak wyglądamy, ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Jak wiadomo, nasz design ma znaczenie także dla innych ludzi, to oczywiście on jest odpowiedzialny za tak zwane „pierwsze wrażenie”. Jeżeli potrzebujemy czuć się swobodni, pewni siebie i odważni, zastanówmy się nad skorzystaniem z usług, jakie oferuje osobista stylistka. Jeszcze parę lat temu style coaching było usługą adresowaną jedynie do znanych gwiazd i celebrytów, obecnie jest to pospolita usługa, z jakiej może korzystać każdy.
Fach Style Coach obejmuje profesjonalną zmianę wyglądu, oraz także przemianę duchową, na jaką składa się powiększenie samooceny, wyznaczanie celów oraz dążenie do ich adaptacji, a także korzystne myślenie oraz mowa ciała.