Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak uleczyć naszą wewnętrzną witalność i poprawić komfort życia? Czy niekonwencjonalne sposoby są skuteczne?

Nasze ciało jest ściśle połączone z naszym umysłem oraz sferą duchową, dlatego jeśli duch jest zachwiany i obniża się nasz poziom energii wewnętrznej to wpływa to na nasze ciało, które opada z sił. Są jednak metody, aby taki spadek sił witalnych oraz wewnętrznej energii powstrzymać oraz wyleczyć.


masaż energetyczny
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com


Uzdrawianie duchowe oraz masaż energetyczny, bo o nich mowa to metody, dzięki którym ciało powróci do równowagi pod względem duchowym, psychicznym oraz emocji- polecane uzdrawianie duchowe. Klasyczny masaż polega na mocnym i umiejętnym dotyku, masowaniu zmęczonych i przeciążonych mięśni. Pozwala zniwelować bóle kręgosłupa, głowy, a nawet menstruacyjne, uelastycznia i dotlenia stawy, odżywia mięśnie, przyśpiesza krążenie krwi i ujędrnia ciało. Natomiast masaż energetyczny jest formą terapii zwaną Reiki. Opiera się na delikatnym dotyku, który pozwala poruszać się energii oraz wnikać w głąb przez skórę oraz układ nerwowy, a co za tym idzie docierać do najdrobniejszego zakamarka ciała człowieka. W tym zabiegu nie tyle dotyk jest ważny co układy i pozycje rąk terapeuty.

Odpowiednio wybrane miejsca energetyczne na ciele osoby oraz relaksujący klimat tego zabiegu mają również niepodważalne znaczenie. Podczas masażu jest się całkowicie ubranym, a dłonie terapeuty poruszają się tuż nad nią. Masaż energetyczny sprawia, iż cały organizm poddaje się rozluźnieniu, stłumione emocje zostają odblokowane, a i przemiana materii zostaje ulepszona, a ciało się odmładza i uwalania od ciągłego bólu- masaże energetyczne. Masaż tego rodzaju jest w pełni bezpieczny oraz skierowany do tych, którzy potrzebują wsparcia energetycznego. Reiki wspiera każde dobre czyny, twórcze myśli oraz wzmacnia dobre intencje. Uzdrawianie duchowe to świetne dopełnienie masażu, to naturalny proces, który przyczynia się do polepszenia zdrowia.

Jeśli zainteresował Cię ten temat, zobacz dodatkowo inne nasze serwisy (https://www.swiatleku.pl/category/bol-gardla), gdyż prezentują one zbliżony temat, więc z pewnością Cię zainteresują.

W tym wypadku oddziałuje nie tylko na złagodzenie oraz likwidowanie dolegliwości ciała, psychiki, duchowych i emocjonalnych ludzi, ale i zwierząt, jak również złej aury pomieszczeń, obiektów i terenów. Jest to najstarsza, wiadoma ludziom terapia, stosowana w każdej kulturze na świecie. Kiedy organizm człowieka zaczyna chorować, przeważnie szuka się przyczyny w fizyczności, a czasem wina znajduje się po stronie zakłóceń na poziomie ducha. Dlatego też Leczenie schorzenia powinno zacząć się od przywrócenia równowagi ciała i ducha.
Uzdrawianie duchowe nie ma efektów ubocznych, a samo w sobie doskonale uzupełnia tradycyjne metody leczenia. Zabiegi przebiegają w luźnej atmosferze, przeważnie w pozycji siedzącej.


Jeżeli odczuwasz, iż coś jest nie tak, że tradycyjna medycyna ci nie pomaga, zastanów się, może należy sięgnąć po oczyszczenie wewnętrznej energii.